Enerģētikas muzejs Andrejsalā – iepazīsti vairāk nekā 80 gadu seno vēsturi

Latvenergo koncerna Enerģētikas muzeja krātuves Andrejsalā rudens un ziemas sezonā aicina apmeklētājus iepazīt enerģētikas nozares mantojumu un vairāk nekā 80 gadu seno vēsturi.

«Enerģētikas nozares vēstures mantojuma apmeklētāji var iepazīties ar fotogrāfa un kinooperatora Eduarda Krauca stikla plašu fotonegatīvu kolekcijas par Ķeguma spēkstacijas būvgaitu oriģināliem; apskatīt daudzveidīgus elektromontieru darbarīkus un darba piederumus, kā arī aplūkot vēsturisku sadzīves elektroierīču kolekciju,» informē Latvenergo pārstāve Ilvija Līvmane.

Ekskursijas programmu un saturu skolēniem var izveidot atbilstoši vecuma vai klašu grupai.

«Aicinām apmeklējumam pirms tam pieteikties elektroniski AS Latvenergo mājaslapā sadaļā Enerģētikas muzejs. Krātuves darba laiks ir no pl. 10.00 līdz 17.00 (trešdienās un ceturtdienās) un no pl.10.00 – 16.00 (piektdienās).»

No šī gada maija Pļaviņu hidroelektrostacijā ir atvērta jauna un interaktīva ekspozīcija. Iepriekš piesakoties, darba dienās no otrdienas līdz ceturtdienai to var apmeklēt no pl.9.00-17.00 un piektdienās tā ir atvērta no pulksten 9.00 – 16.00. Savukārt bez iepriekšējas pieteikšanās atjaunoto ekspozīciju var apskatīties sestdienās no pl.9.00 – 17.00.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas