Rīgas Bebrs aicina uz Rīgas ziemošanos 2014 Esplanādē

Rīga 2014 programmas ietvaros Esplanādē sestdien, 15.februārī, notiks festivāls Rīgas Ziemošanās 2014.

Jau no plkst.17:00 uz Rīgas Ziemošanās skatuves uzstāsies grupas Carnival Youth, Oranžās brīvdienas, Gapoljēri, Pulsa efekts, kā arī Goran Gora. Koncertprogrammas noslēgumā uzstāsies grupa Bermudu divstūris. Pasākums bez maksas.

Pasākumā apmeklētājiem Esplanādē būs iespēja piedalīties arī dažādās aktivitātēs, kas balstītas uz rakstnieka Sergeja Timofejeva un mākslinieka Reiņa Pētersona neparastajiem Rīgas stāstiem par Rīgas kanāla Bebru, Melno kaķi, Lielo Kristapu, Pētergaili un Skursteņslauķiem.

Rīgas Ziemošanās laikā ikviens apmeklētājs kopā ar Rīgas Bebru varēs piedalīties bebra dejā, dziedāt kaķu korī, cept skursteņslauķu zefīru, skaitīt zvaigznes, zīmēt ar ogli vai uzņemt savu bebringa foto. Tāpat varēs ieteikt jaunus Rīgas simbolus nākamajiem Rīgas stāstiem.

Ar Rīgas stāstiem, kuros apkopoti pirmie stāsti par Rīgas simboliem un viņu piedzīvojumiem, var iepazīties kultūras portālā www.riga2014.org.

Rīgas Ziemošanās ir Eiropas kultūras galvaspilsētas tematiskās līnijas Rīgas karnevāls notikums, kas bagātina Rīgas kultūras norises ziemas periodā.

Ref:103.000.103.5046

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas