Euroaptieka Rīgā atver savu pirmo diennakts aptieku

Euroaptieka RīgāPļavniekos, Andreja Saharova ielā 20a no šīs nedēļas kļūst par diennakts aptieku, kļūstot pieejamākai cilvēkiem, kam nepieciešams bezrecepšu un recepšu medikamentus iegādāties ārpus standarta darba laika, informē aptiekas mārketinga projektu vadītāja Evija Bērziņa.

Lēmums pieņemts, ņemot vērā diennakts aptieku trūkumu Rīgā. Komentējot tās atvēršanu, Euroaptieka aptieku tīkla kvalitātes vadītāja, farmaceite Zane Melberga norāda uz novērojumiem, ka liela daļa iedzīvotāju ir saskārušies ar situācijām, kad steidzama medicīniska palīdzība ir nepieciešama tieši tad, kad tā ir vismazāk pieejama, piemēram, nakts stundās, kad mājās nav pieejami atbilstoši medikamenti.

Bērziņa stāsta, ka pārsvarā nakts laikā cilvēki aptiekas apmeklē akūtā stāvoklī, galvenokārt ar sūdzībām par augstu temperatūru, pēkšņām sāpēm.

Lasiet arī: Izmaiņas kompensējamo medikamentu izsniegšanā var sagādāt draudus atsevišķiem COVID-19 pacientiem

Euroaptieka paredz, ka nakts laikā iedzīvotāji aptiekā lielākoties iegādāsies pretsāpju medikamentus, medikamentus saaukstēšanās ārstēšanai un temperatūras mazināšanai, preces bērniem, piemēram, bērnu pārtiku, pamperus, kā arī pirmās nepieciešamības preces, piemēram, sieviešu higiēnas preces, teic Bērziņa.

Euroaptieka Pļavniekos, A.Saharova ielā 20a šī gada janvārī vēra savas durvis pēc rekonstrukcijas, piedāvājot iepirkšanos plašākās un modernākās telpās, ērtu pieejamību, kā arī vienu no plašākajiem tīkla sortimentiem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas