Facebook pirmā konference: Cukerbergs bārstās ar standarta frāzēm

Aizvadīta sociālā tīkla Facebook pirmā konference kopš uzņēmuma akciju izvietošanas biržā šī gada maijā. Eksperti gan to jau paspējuši nodēvēt par ne pārāk entuziastisku.

Facebook dibinātājs Marks Cukerbergs (Mark Zuckerberg) uzstājies ar iepriekš sagatavotām standarta frāzēm, neatklājot neko daudz ne par kompānijas nākotnes plāniem, ne darbības rezultātiem.

Konferencē gan atklāts, ka Facebook peļņa no reklāmām ir vairāk nekā viens miljons dolāru (0,57 miljoni latu) dienā. Pusi no šīs summas nopelna Facebook mobilās versijas lietotāji, kuru skaits nemitīgi turpina pieaugt. Tomēr analītiķi norāda, ka investoriem ar miljonu dolāru dienā varētu arī nepietikt, raksta The Wall Street Journal.

Tāpat sociālais tīkls paziņojis, ka mainījis savu stratēģiju reālo lietotāju skaita noskaidrošanā, novēršot iespēju, ka tiek ieskaitīti arī lietotāji ar vairākiem profiliem.

Cukerbergs arī atzinis, ka uzņēmums ir vīlies attiecībā uz akciju izvietošanu biržā, uzsverot, ka svarīgākais ir koncentrēties uz faktu, ka Facebook ir un paliek tā pati kompānija, kas iepriekš.

Savukārt komentējot izskanējušās runas, ka Facebook varētu nākt klajā pats ar savu mobilo telefonu, Cukerbergs norādījis, ka šādam solim īsti nav jēgas.

Jāatzīmē, ka Facebook nav iepazīstinājis konferences dalībniekus ar plānotajiem uzņēmuma ieņēmumiem un peļņu. Tiek lēsts, ka tas arī bijis iemesls, kāpēc kompānijas akciju vērtība pāris stundu laikā nokritusies par 11% – līdz 23,80 dolāriem.

Ref:105.105.103.1230

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas