Festivāls Komēta 15.augustā aicina uz dejām Daugavgrīvas cietoksnī

Daugavgrīvas cietoksnī sestdien, 15.augustā, notiks mūzikas un mākslas festivāla Komēta šīs vasaras noslēdzošais papildu pasākums – Komētas dejas. Pasākumā jau no pulksten 12.00 uzstāsies vietējie dīdžeji, notiks deju meistarklases un izrāde, kā arī cietokšņa kazemātos būs iespēja aplūkot dažādas ar kustību un ķermeni saistītas izstādes, informē organizatori.

Šovasar festivāls Komēta Daugavgrīvas cietoksnī rīkoja četrus pasākumus – festivālu Komēta no 31.jūlija līdz 2.augustam, Komētas akadēmiju 25.jūlijā, Kopienas dienu 8.augustā, un Komētas dejas, kas notiks 15.augustā. Festivāla papildu pasākumi tika rīkoti, turpinot ideju par festivāla ilgtermiņa mērķi – atdzīvināt Daugavgrīvas cietoksni un tai pieguļošās apkaimes kā kultūras un domāšanas vietu. Visi festivāla rīkotie papildu pasākumi ir bez ieejas maksas, tajā skaitā Komētas dejas.

Kopienas dejas programma sāksies pulksten. 12.00 un noslēgsies pulksten 23.30.

Plašāka priekšnesumu un deju nodarbību programma aplūkojama šeit.

Daugavgrīvas cietoksnī vēl varēs apskatīt Aijas Poles fotoizstādi, Behind The Lines instalāciju, un Toma Valmiera skulptūru izstādi Koka kriptogrāfija. Komētas dejas notiek Rīgas svētki 2020 ietvaros.

Festivāls Komēta ir unikāls brīvdabas festivāls – sociāls un kultūras eksperiments trīs dienu garumā. Festivāls aicina praktizēt prāta brīvību, klausīties lekcijās un piedalīties darbnīcās, dejot un baudīt mūziku. Šogad festivāls notiek jau piekto gadu.

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas