Festivāls Positivus tiek pārcelts uz 2021.gada vasaru; iegādātās biļetes būs derīgas

Festivāla Positivus 13 gadu pastāvēšanas laikā tas pirmo reizi tiek pārcelts, kas nozīmē, ka 2020.gada vasara būs bez Positivus festivāla, informē rīkotāji.

Festivāls tiek pārcelts uz 2021.gadu.

Festivāls nevar notikt mākslinieku, mūziķu, visa tehniskā personāla un festivālu apmeklētāju veselības drošības dēļ, norāda organizatori.

Viņi arī atzīmē, ka koncerti no guļamistabām TV vai datoru ekrānos, ballītes dzīvojamās istabās vai uz balkoniem nekad neaizstās dzīvu koncertu apmeklējuma pieredzi.

«Diemžēl pārvietošanās un pulcēšanās ierobežojumi visā pasaulē liek māksliniekiem atcelt koncertus, bet festivālu organizatoriem – rakstīt atcelšanas paziņojumus mūsu visu veselības un drošības labā,» norāda organizatori.

Lasiet arī: Tokijas olimpiskās spēles pārceļ uz 2021.gadu

«Šīs vasaras plānotais Positivus mums visiem bija ļoti īpašs. Mums izdevās izveidot lielisku mākslinieku programmu un par to saņēmām sen nepieredzētu jūsu atbalstu, kas tieši atbalsojās biļešu tirdzniecības rezultātos. Šajā situācijā, kad tik daudz neskaidrību un bažu, varam apsolīt, ka darīsim visu, lai šī gada programmu varētu lielā mērā pārcelt uz nākamo festivālu. Sarunas ar māksliniekiem jau notiek un tās ir cerīgas.»

«Ne uz visiem jautājumiem par pārcelto festivālu mēs varam atbildēt uzreiz. Šobrīd droši varam apgalvot, ka biļetes, kuras jau iegādājāties, būs derīgas uz pārcelto festivālu 2021.gadā. Sīkāka informācija biļešu īpašniekiem sekos tuvākā mēneša laikā. Arī mākslinieku sarakstu, kuri pārcels savas uzstāšanās uz 2021.gadu mēs nevaram pavēstīt uzreiz.»

Festivāla organizatori arī pauž: «Mēs visi – mākslinieki, menedžeri, koncertu rīkotāji – šoreiz esam vienā laivā, bet varam apliecināt, ka visi velta savas pūles, lai tieši pasākumu apmeklētāji būtu mazākie cietēji šajā situācijā.»

Positivus festivāls būs, tikai tas būs jāgaida mazliet ilgāk!

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas