FKTK informatīvais rīks Banku kompass jaunā veidolā

No 2019.gada 8.janvāra, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) mājaslapā www.fktk.lv informatīvais rīks Banku kompass pieejams jaunā veidolā, BNN uzzināja no FKTK.

Tas ļaus interesentiem ērtākā un vizuāli pārskatāmā veidā iepazīties un sekot līdzi Latvijas banku darbības būtiskākajiem rādītājiem individuālā griezumā (aktīvi, kredīti, noguldījumi, kapitāla pietiekamība, aktīvu atdeve un peļņa vai zaudējumi).

Saite uz Banku kompasu: http://kompass.fktk.lv/bankas/

Tāpat FKTK mājaslapā pieejams Apdrošināšanas kompass, kurā var iepazīties ar Latvijas apdrošinātāju – apdrošināšanas sabiedrību un ES dalībvalstīs dibinātu apdrošinātāju filiāļu – svarīgākajiem darbības rādītājiem.

Saite uz Apdrošināšanas kompasu: http://kompass.fktk.lv/apdrosinasana/

Pašlaik kompasos pieejami dati par 2018.gada 3.ceturksni. Informācija kompasos (http://kompass.fktk.lv) tiks papildināta reizi ceturksnī, pamatojoties uz banku un apdrošinātāju iesniegtajiem ceturkšņa pārskatiem un tā ir pieejama gan latviešu, gan angļu valodā.

Kompasu informācija ir ērti lietojama, atsevišķi izvēloties interesējošo rādītāju par noteiktu periodu. Abu kompasa dati pieejami, sākot ar 2017.gada 4.ceturksni. Vienlaikus jaunais kompasa rīks ļauj ērtākā veidā dalīties ar interesentiem ar kompasa datiem, nodrošinot saiti uz konkrētu informāciju vai periodu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas