Foto: NBS ekipējumam jauna noliktava

Atklāta Nacionālo bruņoto spēku ekipējuma noliktava, kur jaunās telpas aprīkotas ar piegādes rampām un tajās iespējams izmantot pacēlājus.

Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs jauno ekipējuma noliktavu nomās turpmākos trīs gadus ar līguma pagarināšanas iespēju.

Jaunā noliktava tiek nomāta ar mērķi paātrināt profesionālā dienesta karavīru un zemessargu individuālā ekipējuma apriti, kā arī nodrošināt ekipējuma uzglabāšanu atbilstoši mūsdienu standartiem, skaidro Aizsardzības ministrijā.

Atšķirībā no Nacionālo bruņoto spēku joprojām izmantotajām cara laika noliktavām, jaunās telpas aprīkotas ar piegādes rampām, kā arī tajās iespējams izmantot pacēlājus.

Jau ziņots, ka 2019.gada oktobrī Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs uzsāka tā darbības reformēšanu, vispirms pārņemot divas Rīgas garnizona individuālā ekipējuma noliktavas.

Šogad Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs pārņems Nacionālo bruņoto spēku visu trīs reģionālo nodrošinājuma centru individuālā ekipējuma noliktavu pārvaldību Ādažos, Lielvārdē un Liepājā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas