Foto: P.Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas jaunais korpuss

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīca sadarbībā ar Biznesa efektivitātes asociāciju sākusi darbu pie dažādiem pasākumiem, lai racionālāk izmantotu finansējumu un uzlabotu pakalpojumu kvalitāti, norāda portāls db.lv

Iepriekš slimnīcas pārstāve Lāsma Sīle BNN informēja, ka ēkā pabeigti celtniecības darbi 29 948 kvadrātmetru platībā, izbūvējot sešus virsstāvus un divus pazemes stāvus, ar savienojošiem tuneļiem uz blakus esošajām būvēm. Līguma ietvaros uzcelta arī atsevišķa ēka – energobloks, kā arī izbūvēts lietus notekūdeņu kolektors, visas nepieciešamās pazemes un virszemes komunikācijas.

Slimnīcā informēja, ka esošā būvniecības līguma ietvaros būvniekam līdz 2018.gada martam vēl būs jāveic savienojošā tuneļa uz 21.korpusu izbūves noslēguma darbi, jo tos ir iespējams pabeigt tikai brīdī, kad atbrīvotas telpas šajā korpusā.

Jaunā korpusa pirmās kārtas kopējais finansējums ir 74 890 870 eiro, no kura 24 076 323 eiro ir piesaistītie līdzekļi no Eiropas Reģionālā attīstības fonda.

Jau ziņots, ka Veselības inspekcija (VI) janvārī sniedza negatīvu atzinumu par jauno korpusu, bet pēc veiktiem uzlabojumiem jau februārī atļāva to nodot ekspluatācijā.

Iepriekš, veicot pārbaudi, inspekcija konstatēja būtiskas neatbilstības jaunbūvē, piemēram, atsevišķām telpām nebija pabeigta iekšējā apdare, kā arī nebija pabeigta durvju bloku montāža un telpas nebija sagatavotas rentgena tehnoloģiskās iekārtas montāžai un darbības organizēšanai.

Ref: 225.000.103.594

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas