FOTO: Pēc vairāku gadu pārtraukuma SAS atgriežas Rīgas lidostā

Līdz ar vasaras sezonu, svētdien, 29.martā, Latvijas tirgū ar tiešajiem reisiem no Rīgas uz Stokholmu atgriezusies Scandinavian Airlines SAS, piedāvājot starp šīm divām pilsētām līdz 18 reisiem nedēļā: trīs reisus darba dienās un līdz diviem izejošajiem reisiem brīvdienās.

Pirmā SAS lidmašīna pacēlās no Rīgas Starptautiskās lidostas ceļā uz Stokholmas Arlandas lidostu svētdien, 29.martā. Pirmā SAS reisa pasažierus sagaidīja pārsteigums: dāvaniņas un īpaši šim notikumam izgatavota torte, portālu BNN informē aviokompānija.

«Tiešā reisa atklāšana no Rīgas uz Stokholmu atzīmē SAS atgriešanos Latvijas tirgū: pirmā SAS lidmašīna pacēlās no Rīgas lidostas 1990.gadā, bet 2008.gadā aviokompānija pārtrauca tiešos reisus nelabvēlīgo ekonomisko apstākļu dēļ. Kopš šī laika uzņēmējdarbības attīstība starp Zviedriju un Latviju ir uzrādījusi pozitīvu attīstības tendenci un veicinājusi pieprasījumu pēc darījumu ceļojumiem starp abām galvaspilsētām. Reaģējot uz klientu vajadzībām, SAS pieņēma stratēģisku lēmumu atsākt vasarā tiešos lidojumus starp Rīgu un Stokholmu,» uzsver SAS reģionālā vadītāja Baltijas valstīs Rūta Juciene.

Pēc Jucienes vārdiem pasažieru interese par SAS maršrutu Stokholma – Rīga bija jūtama ilgi pirms startēja pirmais reiss un paredzams, ka šī interese tikai pieaugs.

SAS dibināta 1946.gadā, tā ir viena no vecākajām un lielākajām aviosabiedrībām Eiropas civilās aviācijas nozarē. Esot Star Alliance dalībnieks, kopā ar 27 partneriem, SAS piedāvā savienojumus ar 1 300 galamērķiem 193 pasaules valstīs.

Ref: 102.000.102.9502

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas