FOTO: Rīgā sācies vides objektu festivāls Ziemassvētku egļu ceļš

No piektdienas, 7.decembra, rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti apskatīt festivāla Ziemassvētku egļu ceļš 39 vides mākslas darbus – Ziemassvētku egles, kas apmeklētājus pārsteigs ar neierastām formām, interesantām mākslinieku idejām un objektu īstenošanā pielietoto materiālu daudzveidību.

Festivāla laikā, no 7.decembra līdz 2019.gada 13.janvārim, Rīgā būs redzami gan šogad tapuši 18 jauni vides objekti, gan jau iedzīvotāju iemīļoti, iepriekšējos gados veidoti darbi. Oriģinālus darbus, radītus speciāli festivāla norisei, piedāvā kā profesionāli mākslinieki un Latvijas Mākslas akadēmijas studenti, tā arī radošā sabiedrība un uzņēmēji, informē Rīgas dome.

«Kopumā pa šiem festivāla gadiem izgatavoti un pilsētvidē eksponēti vairāk nekā 200 darbi. Gadu gaitā ziņa par festivāla norisi ir sadzirdēta ārpus Latvijas, un vairāki vides objekti ir bijuši skatāmi kaimiņvalstu – Lietuvas un Igaunijas – galvaspilsētās. Interesi par festivālu ir izrādījuši Vācijas, Krievijas, Japānas, Itālijas un citu valstu mediji, atzīstot, ka tas ir oriģināls, viens no savdabīgākajiem un tūristu apskates vērtiem pasākumiem gan Rīgā, gan Eiropā,» stāstot par Rīgā notiekošo festivālu, saka tā idejas autors – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Pilsētas svētku noformējuma nodaļas vadītājs Guntars Kambars.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas