Francijā kaimiņi izglābj bērnus, tiem ugunsgrēkā lecot no trešā stāva dzīvokļa

Ekrānuzņēmums no video materiāla par atgadījumu Grenoblē, Francijā

Francijas pilsētā Grenoblē kaimiņi noķēruši rokās divus bērnus, kuriem nācies krist no aptuveni desmit metru augstuma, lai paglābtos no ugunsgrēka daudzdzīvokļu namā, vēsta britu ziņu portāls The Guarduan.

Dramatiskie notikumi norisinājušies otrdien, 21.jūlijā, Francijas dienvidaustrumu pilsētā Grenoblē. Kādā daudzdzīvokļu namā aizdedzies dzīvoklis trešā stāva augstumā.

Kaimiņi sadzirdējuši, ka no dzīvokļa pēc palīdzības sauc divi zēni. Kaimiņi centušies uzlauzt dzīvokļa durvis, taču, kad tas nav izdevies, izskrējuši pagalmā zem dzīvokļa logiem un saukuši, lai abi, desmit un trīs gadus vecie zēni lec tiem rokās. No aptuveni desmit metru augstuma pirmais kritis mazākais zēns, un pēc tam lēcis vecākais. Pagalmā sanākušajiem izdevies noķert abus rokās.

Zēni kritienu pārdzīvojuši sveiki un veseli, bet mediķi norādījuši, ka viņi varētu būt saindējušies ar dzīvokļa ugunsgrēkā ieelpotajiem dūmiem. Četriem no ķērājiem pēc notikušā veikts kaulu rentgens.

Kā vēsta The Guardian, 25 gadus vecais kaimiņš Athoumani Valids (Athoumani Walid) ķērienā salauzis plaukstas locītavu. Trešdien, 22.jūlijā Intervijā ziņu aģentūrai Associate Press vīrietis sacījis, ka pirms zēnu lēciena bijis bail par viņiem.

«Kad viņi lēca, bailes pazuda. Galvenais bija noķert viņus,» sacījis nejaušais glābējs Grenobles pilsētā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas