Francijas prezidenta kandidāts vēlas piekļūt teroristu sarakstei sociālos tīklos

Francijas prezidenta amata kandidāts Emanuels Makrons

Centriski noskaņotais Francijas prezidenta amata kandidāts Emanuels Makrons (Emmanuel Macron) nācis klajā ar ieceri vērsties pret terorismu, piespiežot, lai interneta uzņēmumi drošībniekiem sniedz piekļuvi šifrētiem lietotāju ziņojumiem un sarakstei.

«Demokrātiskām valstīm ir jābūt piekļuvei saturam, ar ko sociālajos medijos un tūlītējas ziņapmaiņas pakalpojumos apmainās teroristi,» tā šonedēļ ierosinājis Makrons, izklāstot savu piecu punktu politisko plānu, kura mērķis būtu arī jaunu pilnvaru ieviešana visā Eiropas Savienībā.

Brīdī, kad līdz Francijas prezidenta vēlēšanu pirmajai kārtai 23.aprīlī atlikušas mazāk nekā divas nedēļas, sabiedriskās domas aptauju rezultāti liecina, ka vadošie kandidāti ir Makrons un galēji labējās partijas Nacionālā fronte līdere Marina Lepēna (Marine Le Pen).

Aptauju vērtējumā trešo lielāko balsu skaitu vēlēšanās saņems vai nu centriski labējais kandidāts Fransuā Fijons (François Fillon), vai arī ekosociālistiskās partijas Nepakļāvīgā Francija priekšsēdētājs Žans-Luks Melenšons (Jean-Luc Mélenchon).

Ref: 111.111.103.4901

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas