Gada nogalē slēgs satiksmi 11.novembra krastmalā

Gada nogalē – Jaungada sagaidīšanas pasākumu laikā – Rīgā ierobežos satiksmi, kā arī slēgs transportlīdzekļu kustību 11.novembra krastmalā, informē Rīgas dome.

No 30.decembra plkst. 22:00 līdz 1.janvāra plkst. 15:00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme: 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai; Poļu gātes posmā no 11.novembra krastmalas līdz Pils ielai; Bīskapa gātes posmā no Herdera laukuma līdz 11.novembra krastmalai; 11.novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (no Jaunielas līdz Bīskapa gātei un Poļu gātei), kā arī Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam (izņemot ar Rīgas domes caurlaidēm).

Savukārt no 30.decembra plkst. 8:00 līdz 1.janvāra plkst. 7:00 tiks slēgta transportlīdzekļu un gājēju satiksme uz AB dambja.

Kā arī no 31.decembra plkst. 23:30 līdz 1.janvāra plkst. 00:20 nepieciešamības gadījumā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Kuģu ielā, Trijādības ielā, posmā no Kuģu ielas līdz Staraja Rusas ielai, nobrauktuvē no Akmens tilta uz Kuģu ielu, Mūkusalas ielā zem Akmens tilta un uz Akmens tilta.

Tostarp no 30.decembra plkst. 20:00 līdz 1.janvāra plkst. 15:00 tiks aizliegts apstāties un stāvēt: 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai; 11.novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Jaunielu un Poļu gāti), kā arī Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

No 30.decembra plkst. 22:00 līdz 1.janvāra plkst. 15:00 tiks organizēta divvirzienu satiksme Pils ielā, posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam, un Doma laukumā, posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai.

31.decembrī un 1.janvārī Rīgas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas.

Rīdzinieki un pilsētas viesi gaidīti Jaunā gada sagaidīšanas pasākumā 11.novembra krastmalā, kas risināsies no 31.decembra plkst. 21:00 līdz 1.janvāra plkst. 3:00. Tajā varēs noklausīties muzikālu grupu un solistu sniegumu, kā arī koncertprogrammu Vecgada disko nonstop ballīte, dejot dīdžeja atskaņoto melodiju pavadībā, vērot gadu mijas svētku uguņošanu, apmeklēt krastmalā izvietotās tirdzniecības vietas un kopā ar saviem draugiem un ģimeni svinēt svētkus.

Pasākuma norises vietā aizliegts ienest sprādzienbīstamus priekšmetus un pirotehniku, asus priekšmetus, šaujamieročus un citas bīstamas lietas. Tāpat apmeklētāji ir atbildīgi par savām personīgajām mantām. Bērniem līdz 16 gadu vecumam ieeja pasākumā tikai kopā ar vecākiem. Vienlaikus vecāki aicināti pieskatīt savus nepilngadīgos bērnus. Pasākuma teritorijā sabiedrisko kārtību uzraudzīs Rīgas Pašvaldības policija.

Jāatceras, ka pasākuma norises teritorijā laikā no 31.decembra plkst. 21:00 līdz 1.janvāra plkst. 3:00 aizliegts veikt video un foto fiksāciju, izmantojot radiovadāmos bezpilota lidaparātus (dronus).

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas