Gājiena laikā ierobežos un slēgs satiksmi uz Akmens tilta

Piektdien, 20. maijā no plkst. 18.00 Rīgā notiks gājiens Par atbrīvošanos no Padomju mantojuma  pa maršrutu: Brīvības laukums – Kaļķu iela – Akmens tilts – Uzvaras bulvāris – Slokas iela – Uzvaras parks. Valsts policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju minētajā maršrutā no plkst. 18.10 līdz gājiena beigām, atbilstoši nepieciešamībai, slēgs gājēju un transportlīdzekļu satiksmi (izņemot sabiedrisko transportu).

Tāpat tiks nodrošināta gājiena dalībnieku pārvietošanās pa minēto maršrutu, kā arī ceļu satiksmes drošība un sabiedriskā kārtība, BNN informē Rīgas dome.

Atbilstoši nepieciešamībai, norādītajā laikā minētajā maršrutā un maršrutu šķērsojošo ielu krustojumos tiks apturēta sabiedriskā transporta satiksme.

Vienlaikus no plkst. 18.10 līdz gājiena beigām uzņēmums „Rīgas satiksme” organizēs 10., 23. un 26. maršruta autobusu un 27. maršruta trolejbusu satiksmi virzienā no pilsētas centra pa maršrutu līdz Uzvaras bulvārim, tālāk pa Uzvaras bulvāri, Valguma ielu, Akmeņu ielu, un tālāk pa maršrutu.

BNN jau rakstīja, ka piektdien, 20.maijā, plānotajā gājienā, pieprasot nekavējošu Uzvaras parkā esošā padomju pieminekļa nojaukšanu, varētu piedalīties aptuveni 5 000 cilvēku, norādīts pasākuma pieteikumā pašvaldībai.

Gājiens pieteikts no plkst. 18.00 līdz plkst. 20.00.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas