Galaxy S3 sniedz Samsung rekordlielu peļņu

Samsung peļņa šī gada otrajā ceturksnī sasniegusi 5,9 miljardus ASV dolāru (3,3 miljardus latu), kas lielā mērā noticis pateicoties viedtelefona Galaxy S3 pārdošanas rādītajiem.

Šī gada otrajā ceturksnī pārdoti 50,5 miljoni Samsung viedtelefonu, kamēr Apple izdevies pārdot tikai 26 miljonus iPhone.

Kompānijas peļņa augusi par 79%, salīdzinot ar 2011.gada to pašu periodu, un par 15% salīdzinājumā ar 2012.gada pirmo ceturksni.

Paredzams, ka nākamā ceturksnī kompānijas peļņa turpinās augt, jo Samsung konkurenta Apple jaunākais viedtelefons iPhone 5 gaidāms tikai oktobrī, raksta Reuters.

Samsung telekomunikāciju nodaļas vadītājs izteicies, ka Galaxy S3 pārdošanas rādītāji gandrīz par 10 miljoniem vienību pārsnieguši viņa sākotnējās prognozes.

Šogad kompānija plāno laist pārdošanā arī jaunāko planšetdatora Galaxy Note modeli, kas solās būt nopietns konkurents Apple iPad.

Eksperti prognozē, ka Samsung, kas pašlaik kontrolē vairāk nekā trešo daļu no pasaules viedtelefonu tirgus, nākamajā ceturksnī varētu pārdot 15 līdz 20 miljonus Galaxy S3 viedtelefonu.

Ieņēmumi no mobilo telefonu pārdošanas veido 60% no Samsung peļņas.

Ref. 110.000.103.1410

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas