Olimpiskā mode: Gaumīgie igauņi un bezgaumīgie latvieši

Amerikāņu modes, mākslas un izklaides portāls Société Perrier piedāvā savu versiju par veiksmēm un neveiksmēm 2014.gada olimpiskajā modē. Igaunijas tērpi iekļauti starp labākajiem, bet Latvija un Lietuva iekļuvušas  bezgaumīgo vidū.

Gaumīgākie

Bezgaumīgie

Mūsu tērpu dizaina koncepcijai izvēlēti pieci Latvijas ainavas elementi – ūdeņi, meži, lauki, saule un cilvēki, vēsta Olimpiāde.lv.

Dizaina koncepcijas «Varenie spēki» autors Gvido Zālītis skaidrojis, ka valstiskuma atribūtiem nav jābūt Olimpisko spēļu formas tērpu pamata elementiem, turklāt pasaulē regulāri mainās gan modes, gan grafiskā dizaina tendences. Zālītis ir pārliecināts, ka sportisti Olimpiskajās spēlēs ir kā vides reklāmas objekti, kam jābūt pamanāmiem.

Ref: 111.111.102.747

Saistītie raksti

5 KOMENTĀRI

  1. par musejiem pat nevar pateikt pec ka izskatas, tip laukis aizgajis uz humpalam, pa latu nopircis maisu ar lupatam un
    visu uzvilcis mugura :D toties igauni smuki.

  2. Man Latvijas tērpi likās latviski un patīkami.Nekādā gadījumā ne bezgaumīgi. Savukārt, amerikāņu tērpi nešķita īsti gaumīgi. Tātad, par gaumi strīdēties bieži vien ir bezgaumīgi.

  3. Nju man liekas ka mūsu tērpi ir ļoti gaumīgi un latviski. Smukāk jau ir kad ir krāsaini un igauņiem tādi parasti nekas īpašs tā kā mūsu smukāki :)

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas