Gauss: airBaltic kļuvusi par lielāko aviokompāniju Igaunijā

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kļuvusi par lielāko aviokompāniju Igaunijā, aprīlī sasniedzot izaugsmi 64% apmērā un apkalpojot 28 474 pasažierus ceļojumos uz un no Igaunijas.

airBaltic aprīlī lidojumos no Tallinas pārvadāja 28 474 pasažierus, salīdzinot ar 17 378 attiecīgajā mēnesī pērn. Vietējā aviokompānija Tallinā pārvadāja par 4% mazāk ceļotājus, nekā airBaltic, informē aviokompānija airBaltic.

«Pirmo reizi vēsturē airBaltic ir lielākā aviokompānija Igaunijā,» komentē airBaltic izpilddirektors Martins Gauss.

Kā zināms, airBaltic Horizon 2021 biznesa plāns paredz nākamajos piecos gados pārvaldīt 11 tiešos maršrutus no Viļņas un Tallinas apvienojumā ar ērtu pārsēšanos Rīgā.

BNN jau rakstīja, ka lidsabiedrībai airBaltic šā gada martā par 24% pieaudzis pasažieru skaits lidojumos uz un no Igaunijas.

«Igauņi ir strauji izvirzījušies kā airBaltic Horizon2021 līderi. Igauņi ir strauji kāpinājuši ikmēneša ceļotāju pieaugumu no šīs valsts par 24%, tāpēc mēs esam apņēmušies piedāvāt jaunus un ērtus savienojumus starp Tallinu un lielākajām lidostām Eiropas lidostām,» komentējis Gauss.

Aviokompānija martā lidojumos no Tallinas pārvadāja 21 139 pasažierus, kas ir par 24% vairāk nekā attiecīgajā mēnesī pērn.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas

Ref: 102.000.102.12595

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas