Gerhards: airBaltic finansiālā situācija nav šķērslis zīmola atgriešanai kompānijai

Satiksmes ministrs Kaspars Gerhards

Latvijas nacionālās lidsabiedrības airBaltic finansiālā situācija nevar būt šķērslis zīmola atgriešanai kompānijai, pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru paziņojis Satiksmes ministrs Kaspars Gerhards.

K. Gerhards uzskata, ka drīzāk aktuāls šajā aspektā ir jautājums par kompānijas dažādiem attīstības virzieniem, vēsta ziņu aģentūra LETA.

«Būtisks ir aspekts par kompānijas dažādiem attīstības virzieniem, tomēr ir skaidrs, ka airBaltic finansiālā situācija gada otrajā pusē būs labāka nekā pirmajā, jo tā tas tradicionāli esot jebkurai aviācijas kompānijai,» skaidroja ministrs, piebilstot, ka izvērtējot zīmola atgriešanu, aktuāls ir jautājums par to, kāds būs paredzētais lielais projekts par lidmašīnas parka nomaiņu.

«Kad tas notiks – šāds jautājums ir jāuzdod Flika kungam, kā viņš to redz, katrā ziņā viņa gatavība to izdarīt ir pilnīgi skaidra. Arī prezidents šodien apliecināja, ka, viņa skatījumā, jautājums ir jāatrisina pēc iespējas ātrāk un viņš tam sekos līdzi. Ir virkne priekšnosacījumu, kas pieļauj to, ka šī zīmola atgriešana varētu notikt vistuvākajā laikā,» prognozējot zīmola atgriešanas laiku, norādīja Gerhards.

Viņš piebilda, ka ir vienojies ar Fliku par to, ka pēc iespējas ātrāk jāatrisina juridiskās un finansiālās lietas, lai vienošanos varētu dokumentēt.

Gerhards arī uzsvēra, ka 30.augustā tiks sasaukta airBaltic akcionāru pilnsapulce, kurā tiks apstiprināta jaunā padome. Tad arī kompānijas pārraudzība un pārskatāmība tikšot nodrošināta efektīvāk.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas