Gluži kā no šausmu filmas – sieviete kriosaunā nosalst līdz nāvei

Salona vadītāja sasalusi līdz nāvei tikai sekunžu laikā, izmantojot populāro kriosaunu, kas zināma kā atjaunojoša terapija, kas uzlabo imūnsistēmu.

24 gadus vecā Čelsija tika atrasta zila un sasalusi «ragā», stāvot kriosaunā. Tas notika klīnikā Lasvegasā, kur viņa strādāja.

Viņas ķermenis bijis pakļauts -150 Cº temperatūrai.

Domājams, ka viņa izlēmusi sevi palutināt pēc darba, un kaut kas nogājis greizi, vai arī viņa vienkārši aizmigusi.

Parasti klienti pavada tikai dažas minūtes šajā saldēšanas kamerā, kas tiek pielīdzināta ledus vannai un palīdz atjaunot muskuļus.

Procedūra parasti maksā aptuveni 60 mārciņas (83 eiro), un var sadedzināt līdz pat 800 kalorijām.

Krioterapija ir ļoti iecienīta sportistu un slavenību vidū, tajā skaitā to apmeklē arī Krištianu Ronaldu un Bonda zvaigzne Deniels Kreigs.

Real Madrid uzbrucējs vairākkārt nopircis pats savu kriosaunu savai Madrides villai. Tiek uzskatīts, ka tas viņam palīdz atgūt spēkus pēc spēlēm.

Taču pēc Čelsijas nāves kritiķi apšauba šīs procedūras drošību.

Viņas onkulis apstrīdēja iespējamību, ka meitene kaut ko nepareizi izdarījusi. Viņš bija pārliecināts, ka «viņa zināja, ko dara».

Chelsea-Ake-Salvacion (2)

Čelsija tika atrasta Rejuvenice klīnikā, kad ar ugunsdzēsēju palīdzību izdevās uzlauzt saunas kameru, lai viņu dabūtu ārā.

Izmeklēšanā tiks noteikts precīzs nāves iemesls, bet pastāv uzskats, ka to izraisījuši slāpekļa oksīda dūmi, kas izdalījās dzesēšanas procesā.

Klīnika uz laiku ir slēgta, jo izrādījies, ka tai nebija darbinieku apdrošināšanas polises.

Avots: www.mirror.co.uk

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas