Gobzems grasās dibināt partiju, kurai pievienosies vairāki opozīcijas deputāti

Vairāki Saeimas opozīcijas deputāti plāno kļūt par politiķa Alda Gobzema jaundibināmās partijas Likums un kārtība biedriem, liecina Gobzema paziņojumi sociālajos tīklos.

Līdztekus iepriekš atklātiem topošās partijas valdes locekļiem politiskā spēka vadībā būs arī Jūlija Stepaņenko un Ļubova Švecova, kuras Saeimā tika ievēlētas no Saskaņas saraksta. Līdz ar to līdztekus Gobzemam partijas valdē būs četri esošie parlamentārieši, ieskaitot Karinu Sprūdi, kura savulaik bija Saskaņas deputāte Ādažu domē, bet Saeimā tika ievēlēta kopā ar Gobzemu no KPV LV saraksta.

Jāatgādina, ka Gobzems reiz skaļi sludināja, ka iestājas pret visiem, kas saistīti ar maksātnespējas administratoru skandāliem, Aivaru Lembergu un citiem iespējamās koruptīvās shēmās ierautiem politiķiem. Taču nostāja «aizmirsās», kad Gobzemam tika uzticēts veidot valdību.

BNN rakstu, kurā atainotas politiķa telefonsarunas un viltus solījumi, lasiet šeit: Gobzema «īsā atmiņa» jeb ministra krēslu piedāvājumi ZZS un Parādniekam

Partijas dibināšana plānota 8.janvāra plkst. 20.00, šim procesam norisinoties platformā Zoom. Topošajiem partijas biedriem gan būs jāapstiprina sava vēlme kļūt par partijas dibinātājiem pie notāra.

Jaunveidojamās partijas valdē būs Gobzems, Sprūde, Agris Freifalts, Jānis Ronis, Liāna Teličenaite, Daniēls Āboliņš, Jānis Brūveris, Marita Klikiča, Jānis Zalte.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas