Godināts ilggadējais  Ventspils Tirdzniecības ostas apkalpojošais personāls

Svinīgā pasākumā, saņemot zelta un sudraba  nozīmes ar kompānijas logotipu, kā arī īpašu pateicību un cieņu no uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Valērija Pašutas un padomes locekles Ingas Antānes, godināts ilggadējais  akciju sabiedrības Ventspils Tirdzniecības osta apkalpojošais personāls.

«Es lepojos ar savu kolektīvu,» uzsver Pašuta. «VTO ir tajā strādājošie cilvēki, un tieši ostu apkalpojošā personāla ikdienas darbs lielā mērā nosaka, cik veiksmīga un efektīva būs kompānijas darbība.»

Viņš uzsvēris, ka personālu raksturo pieredze, profesionalitāte un daudzpusība. «Mūsu darbiniekus zina un ciena ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskajā tranzīta tirgū. Šī pirms divpadsmit gadiem uzsāktā ilggadējo darbinieku godināšanas tradīcija, ir viens no veidiem, kā pateikties mūsu cilvēkiem par VTO veltītajiem godprātīga darba gadiem.»

Starp godināmajiem ir cilvēki, kam pērn un šā gada pirmajā pusē aprit pilni 10, 15, 20, 25, 30, 35 un pat 45 darba gadi vienā un tajā pašā uzņēmumā. Par 10 gadu nepārtrauktu darba stāžu ostā cildināja 18 cilvēkus, un  5 cilvēkus godināja par 15 gadu darbu. Par Ventspils ostas dažādajiem darba iecirkņiem atdotiem 20 mūža gadiem 9 cilvēki saņēma īpašas sudraba piespraudes. Par ostai atdotu ceturtdaļgadsimtu cildināja 10 cilvēkus. Toties 17 darbiniekiem, kas VTO kolektīvā nostrādājuši 30 gadus, pasniedza zelta piespraudes ar akciju sabiedrības logotipu. 

Uzņēmuma padomes locekle Inga Antāne apsveikuma uzrunā sacījusi: «Jūs, kas šim darbam veltījuši desmit, divdesmit, četrdesmit un vairāk gadus, esat pamats, kas balsta mūsu uzņēmumu. Jūs esat šīs jūras sāls.» Jau pirmajās sava darba dienās viņa sapratusi, ka ostā strādā īpaši cilvēki. «Nekur citur neesmu sastapusi savam darbam un uzņēmumam tik uzticīgus ļaudis,» uzsver Antāne.

Tiek atzīmēts, ka  AS Ventspils Tirdzniecības osta reorganizācijas procesā ir pārņēmusi VU Ventspils Tirdzniecības osta, SIA Uniparks, SIA New Venta, AS Uniparks, kā arī AS Ventspils Tirdzniecības osta – G tiesības un saistības, kā arī visprofesionālāko personālu ostas apkalpošanas jomā, un izveidojusi vienotu un saliedētu kolektīvu vienā no lielākajiem Latvijas ostu uzņēmumiem.

«Ostā bijuši visādi laiki – tā zēlusi un plaukusi, pārdzīvojusi krīžu vētras, bet nekādi vēji nav spējuši salauzt cilvēkus, kas šeit strādā. Mehānismu mehāniķis Leonīds Koroļkovs ostā strādā jau 45 gadus. Es vēl nebiju dzimusi, kad viņš uzsāka šeit savas darba gaitas. Tālmanes Zoja Oskirko un Ludmila Verakso VTO nostrādājušas 40 gadus, un šāds darba mūžs ir apbrīnas vērts. Es noliecu galvu jūsu visu priekšā,» tā Antāne.

Ref:103.000.103.200500

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas