Google vēlas uzveikt Facebook ar jaunu sociālu portālu

Google veic savu vērienīgāko gājienu, lai pārspētu Facebook tik ātri augošā sociālo tīklu tirgū un saglabātu dominējošo pozīciju tīmekļa industrijā, raksta Reuters.

Uzņēmums, kas jau kādu laiku ir neapmierināts ar neveiksmīgajiem mēģinājumiem ielauzties sociālo portālu pasaulē, otrdien, 29. jūnijā, iepazīstinājis ar savu jauno veikumu Google+. Šis ir kompānijas vērienīgākais pieteikums, kopš Google līdzdibinātājs Larijs Peidžs (Larry Page) šī gada aprīlī stājies uzņēmuma izpilddirektora amatā.

Peidžs sociālā tīkla izveidi padarījis par pasaules lielākā interneta meklēšanas dzinēja galveno prioritāti, tā kā Google līdera pozīcijas vērienīgi apdraud tas, cik daudz laika cilvēki pavada tādos portālos kā Facebook un Twitter.

«Viņiem tika dota priekšrocība pagātnē kļūdīties savās sociālajās iniciatīvās. Šobrīd viņi šādu greznību tā īsti vairs nevar atļauties,» uzskata pētījumu uzņēmuma Gartner analītiķis Reijs Valdes (Ray Valdes).

«Uzņēmumi, kas ir veiksmīgi sociālā tīkla industrijā iegūs daudz lapas skatījumu, viņi panāks aktivitāti savās mājaslapās un visbeidzot arī to reklāmas devēju naudu, kas ir tik svarīga Google,» viņš piebildis.

Saistītie raksti

3 KOMENTĀRI

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas