Hasans kļūst par Latvijas oficiālo vēstnieku EDSO

Bahtijors Hasans

28.augustā Vīnē Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Eiropas Drošības un sadarbības organizācijā (EDSO) Bahtijors Hasans iesniedzis akreditācijas vēstuli EDSO ģenerālsekretāram Lamberto Zanjēram (Lamberto Zannier).

Tikšanās laikā puses pārrunāja arī EDSO aktualitātes un reģionālos jautājumus, tai skaitā Centrālāzijā, Austrumu partnerības valstīs un Tuvajos Austrumos. Notika viedokļu apmaiņa par gatavošanos decembrī Kijevā notiekošajai Ministru padomes sanāksmei. Vēstnieks Hasans informēja ģenerālsekretāru par prioritātēm Latvijas prezidentūrā ES Padomē. Sarunā tika apspriesta arī šā gada septembrī gaidāmā ģenerālsekretāra Zanjēra vizīte Latvijā un dalība Rīgas konferencē 2013.

Hasans uzsāka darbu Latvijas Republikas Ārlietu ministrijā 1993.gadā. Diplomāta karjeras laikā nodarbojies gan ar Neatkarīgo valstu sadraudzības, gan Ziemeļvalstu jautājumiem, vadījis Ārlietu ministrijas Āzijas un Āfrikas valstu nodaļu un Eiropas Savienības tiesību nodaļu.

Hasans pildījis vecākā diplomāta funkcijas vēstniecībās Zviedrijā un Helsinkos, un pirms pārcelšanas darbā Vīnē bijis Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Slovēnijā un Kosovā (2010-2013).

Ref:103.000.103.1836

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas