Horoskopi nedēļai. 20. – 26.marts

Astroloģes Initas Dilānes prognoze sola, ka šajā nedēļā katrai horoskopa zīmei būs kāds pārbaudījums. Uzzini, ko šonedēļ sola zvaigznes, kā sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem, ar ko rēķināties šajā nedēļā. 

Auns

Papildu iespējas tiks saskatītas jau esošajā darba vietā. Manīsies ierastā dienas kartība, kā arī veiksmīgi tiksi galā ar saviem jaunajiem pienākumiem. Romantiskajās attiecībās sajutīsies no mīlēts un lutināts.

Vērsis

Labs notikums ļaus straujākiem soļiem pavirzīties sava mērķa virzienā. Darba vietā atzinīgi tiks novērtētas tavas prasmes un augstais meistarības līmenis. Paraugies uz aktuālo situāciju no cita, skatu punkta.

Dvīņi

Vērtīgas zināšanas būs kā jauns atspēriena punkts, kas dos manāmu kāpumu tavā karjerā. Attiecībās ar līdzcilvēkiem var sanākt neveikli pārpratumi, domā ko runā un rūpīgāk pārbaudi visu saņemto informāciju.

Vēzis

Brīvdienās spēsi radīt mīļu un gaisotni mājās ne tikai sev, bet arī citiem. Līdzcilvēku atbalsts būs vērienīgs enerģijas lādiņš visai nedēļai. Partnerattiecībās ienākušās jaunās vēsmas stiprinās esošo savienību.

Lauva

Apvainojoties par nebūtiskiem sīkumiem, var radīt dramatiskas situācijas darba vietā, kuras vēl vairāk paspilgtinās esošo situāciju. Finansiāls ieguvums no kāda iepriekš uzsākta projekta tevi iepriecinās.

Jaunava

Brīvdienās vērtīgi piedzīvots laiks kopā ar saviem tuviniekiem radīs laimes izjūtu. Darba vietā klāt nākušie papildu pienākumi ļaus sajusties daudz vērtīgākam un nozīmīgākam savā profesionālajā jomā. Nāksies apgūt jaunas prasmes.

Svari

Aktīvāka pievēršanās kādam no saviem hobijiem, padarīs tavu ikdienu daudz krāšņāku un pozitīvām sajūtām piepildītāku. Darba vietā var nākties meklēt jaunus risinājumus kā noturēties esošajā pozīcijā. Liec lietā intuīciju!

Skorpions

Darba vietā tikai un vienīgi no tevis paša būs atkarīgs tas, kāds būs turpmākais pavērsiens aktuālajā situācijā. Partnerattiecībās, ieklausies savās sajūtās un ļaujies tam, lai attiecības iemantotu jaunu statusu.

Strēlnieks

Nedēļas nogalē aktuāli var kļūt jautājumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Zīmīgs pavērsiens darījumu attiecībās radīs ne vienu vien domu pārdomām. Tiks apsvērta doma papildināt savu zināšanu klāstu.

Mežāzis

Ļaušanās brīvdienu valdzinājumam sniegs tās sajūtas, kas tev ir tik ļoti nepieciešamas. Profesionālajā jomā veiksmīgi tiksi galā ar sarežģīto uzdevumu. Notici savām prasmēm un savai profesionalitātei.

Ūdensvīrs

Brīvdienas aizritēs čakli strādājot, līdz ar to paveiksi daudz vairāk nekā esi plānojis. Samezglojumus partnerattiecībās spēsi atšķetināt paša spēkiem. Darba vietā nāksies apgūt jaunas virtuālās prasmes, kas būs noderīgas turpmāk.

Zivis

Iedziļināšanās sevī, savās sajūtās ļaus apjaust un izkristalizēt savas dzīves prioritātes. Profesionālajā jomā nāksies papildināt savu zināšanu bāzi. Attiecībās ar mīļoto cilvēku apjautīsi jaunas, līdz šim nebijušas izjūtas.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas