Horoskopi nedēļai. 3. – 9.aprīlis

Ņemot vērā pēdējo laiku notikumus, pārmaiņas piedzīvo teju ikviens, taču dzīve turpinās! Kādam jāuzlabo partnerattiecības, citam darbā vairāk darba. Ko zvaigznes sola šajā nedēļā, prognozē astroloģe Inita Dilāne. 

Auns

Brīvdienās var nākties risināt sadzīviska rakstura jautājumus. Tiks apsvērta doma par kādu jaunu un noderīgu prasmju apgūšanu. Negaidi iniciatīvu no partnera puses, tāpēc pie aktuālajiem darbiem ķeries pats.

Vērsis

Manāmi lielāks pienākumu apjoms mudinās izvērtēt to, kur ieguldīt savu enerģiju. Kāds vērtīgs ieguvums ļaus piepildīt kādu no saviem sapņiem daudz ātrāk nekā biji ieplānojis. Notici savai veiksmei!

Dvīņi

Cītīga rosīšanās savā piemājas dārziņā aizpildīs brīvās dienas un radīs gandarījuma sajūtu. Partnerattiecībās ciešāka saikne izveidosies, ja padalīsies savos turpmākajos plānos. Esi pateicīgs par to, kas tev ir.

Vēzis

Patīkams pavērsiens profesionālajā jomā ļaus pacelties par kādu pakāpienu augstāk. Finansiāli ieguldījumi atmaksāsies ar uzviju. Attiecībās ar līdzcilvēkiem centies neņemt tik ļoti pie sirds visu, ko dzirdi.

Lauva

Profesionālajā darbībā netrūks ne komplimentu par tavu veikumu, ne uzmanības apliecinājumu. Darbos veiksies ar uzviju! Partnerattiecības spēsi uzlabot, ja novērtēsi mīļotā cilvēka centienus un rūpes tavā labā.

Jaunava

Nedēļas nogalē cītīgi pievērsīsies darbiem, kuriem līdz šim nepietika laika. Klāt nākušie jauninājumi un inovatīvās metodes profesionālajā darbībā manāmi atvieglos ikdienas pienākumus. Izvairies no liekiem tēriņiem.

Svari

Saņemties un spert nozīmīgu soli pretī nākotnei, būs pareizā virziena izvēle. Darba kolēģu vidū izvairies no taisnības pierādīšanas tur, kur tā nav jāmeklē. Attiecībās ar mīļoto cilvēku – novērtē to, kas Tev tiek dots.

Skorpions

Neparasti notikumi tavā ikdienas dzīvē mudinās aizdomāties par jautājumiem, kas līdz šim nav bijuši tavā dienas kārtībā. Papildu naudiņas tiks gūtas no nesen realizēta projekta. Tiks izvērtētas iespējas par kādu jaunu sadarbību.

Strēlnieks

Priecīgs notikums ģimenē radīs pacilājošas izjūtas un optimistisku noskaņojumu turpmākajās dienās. Darba vietā veiksme un izdošanās ies roku rokā, lai spētu sevi parādīt no vislabākās puses kādā tev aktuālā situācijā.

Mežāzis

Nedēļas nogalē var nākties pievērsties darbiem, ko nepaguvi izdarīt darba nedēļas laikā. Jaunas līgumsaistības uzliks nopietnus papildu pienākumus. Svarīgu lēmumu pieņemšanā paļaujies tikai un vienīgi uz savām prāta spējam.

Ūdensvīrs

Veiksmīgi tiekot galā ar sevis radīto uzdevumu, priecāsies par gūtajiem rezultātiem. Patīkamas ziņas tiks saņemtas no priekšniecības puses. Acīmredzami uzlabosies materiālā situācija, kā arī ietaupījumi kļūs lielāki.

Zivis

Maldoties savā sajūtu pasaulē, pavisam drīz redzēsi, ka aktuālā situācija kļūst daudz skaidrāka un tev saprotamāka. Profesionālajā darbībā tiksi pamanīts plašākā mērogā. Liec lietā savas prasmes un intuīciju!

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas