Ādažu Čipsu ražotnes notekūdeņu attīrīšanas iekārtās investē 380 000 eiro

Uzstādot jaunas ūdens attīrīšanas iekārtas, kas samazina notekūdeņu piesārņojuma slodzi uz vidi un uzlabo notekūdeņu attīrīšanas kvalitāti, uzņēmums Orkla Confectionery & Snacks Latvija ieguldījis 380 000 eiro Ādažu Čipsu ražotnē.

Jaunās attīrīšanas iekārtas samazina notekūdeņu piesārņojumu, kā arī nodrošina iespēju attīstīt papildu ražošanas jaudu, BNN informē Orkla Confectionery & Snacks Latvija.

2018.gadā Orkla Confectionery & Snacks Latvija uzsāka mērķtiecīgu attīstību ilgtspējas jomā, izstrādājot stratēģiju, kas paredz apņemšanos darboties saskaņā ar atbildīgiem, ētiskiem, uz ilgtermiņa attīstību vērstiem uzņēmējdarbības principiem visā piegādes ķēdē, sākot no ražošanas līdz produktu nonākšanai veikalos. Šā gada laikā uzņēmums ir arī sācis īstenot izstrādāto stratēģiju, investējot notekūdeņu attīrīšanas iekārtu uzstādīšanā Ādažu Čipsu ražotnē, kā arī jau līdz šī gada beigām atteiksies no palmu eļļas izmantošanas kartupeļu čipsu ražošanā, pilnībā aizstājot to ar saulespuķu eļļu.

Kopš 2012.gada Ādažu Čipsu ražotne ir dubultojusi kopējos ražošanas apjomus, gadā saražojot vairāk nekā 5 000 tonnu kartupeļu čipsu un citu sāļo uzkodu zīmoliem Ādažu Čipsi, Taffel the Original Snacks un citām privātajām preču zīmēm.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas