airBaltic pārvadāto pasažieru skaits šogad audzis par 18%

Latvijas lidsabiedrība airBaltic šā gada pirmajos vienpadsmit mēnešos pārvadājusi 3 842 952 pasažierus jeb par 18% vairāk nekā šajā periodā pērn uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Šā gada novembrī ar airBaltic ceļoja 289 566 pasažieri jeb par 15% vairāk nekā pērn, BNN informē lidsabiedrība.

Šā gada pirmajos vienpadsmit mēnešos airBaltic veica 51 791 lidojumu. Novembrī lidsabiedrība veica 4 375 lidojumus jeb par 12% vairāk nekā attiecīgajā mēnesī 2017.gadā. Vietu piepildījums lidmašīnās vienpadsmit mēnešos bija 76%.

«Šis airBaltic ir vēl viens rekorda gads. Mēs savu ilgtspējīgo izaugsmi turpināsim arī nākotnē – 2019.gadā sākot lidojumus uz vismaz sešiem jauniem galamērķiem. Tikko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Ekonomikas ministrija mūs atzina par Latvijas vadošo eksportētāju. airBaltic paplašinot savu darbību, mēs turpinām stiprināt savas pozīcijas kā vadošais Latvijas eksporta zīmols,» komentē airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss).

airBaltic lidojumu 15 minūšu punktualitātes rādītājs pirmajos vienpadsmit 2018.gada mēnešos sasniedza 88%. Tas norāda, ka vairāk nekā 88 no 100 airBaltic reisiem izlidoja plānotajā laikā, vai ar ne vairāk kā 15 minūšu aizkavēšanos. Novembrī punktualitātes rādītājs sasniedza 92%.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas