airBaltic Rīgā uzņēmis Bombardier CSeries lidmašīnu

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ceturtdien, 28.novembrī, Rīgā uzņēma Bombardier CSeries lidmašīnu CS 100, tās Ziemeļeiropas demonstrācijas tūres ietvaros.

«Bombardier CSeries lidmašīnas pēc 2016.gada būs mūsu flotes pamatā. Mēs esam priecīgi uzņemt Rīgā izrādīšanai šo CS 100 lidmašīnu. Bombardier CS300 lidmašīnas ir neatņemama sastāvdaļa airBaltic biznesa attīstības stratēģijai Horizon 2021 un flotes optimizēšanas plānam. Aviokompānijai paplašinot sava tīkla potenciālu, mēs nomainīsim vecākās lidmašīnas,» skaidro airBaltic izpilddirektors Martins Gauss.

«Pēc mūsu nesenā paziņojuma, ka airBaltic būs pirmā aviokompānija pasaulē, kas saņems un uzsāks lidojumus ar CS300 lidmašīnām, mēs esam patiesi priecīgi būt Rīgā, lai izrādītu CSeries lidmašīnu,» pavēstīja Bombardier Commercial Aircraft CSeries lidmašīnu programmas viceprezidents Robs Devārs. «airBaltic kā galvenais pārvadātājs Baltijas reģionā un kas CS300 lidmašīnai izvēlējusies vienu no papildu ietilpības konfigurācijām, ir apskaužamā pozīcijā, lai demonstrētu un gūtu labumu no CSeries lidmašīnas pirmšķirīgās taupības, veiktspējas un pasažieru ērtībām.»

Savukārt starptautiskās lidostas Rīga valdes priekšsēdētājs Andris Liepiņš norāda: «Bombardier CS100 veido vēsturi kā jaunākais lidaparāts, kas nolaidies Latvijas galvaspilsētas Rīgas lidostā.»

Kā ziņots iepriekš, Bombardier Commercial Aircraft novembra sākumā apstiprināja, ka Air Baltic Corporation AS (airBaltic) būs pirmais klients, kas uzsāks lidojumus ar CS300 lidmašīnu, kad tā tiks piegādāta 2016.gada otrajā pusē. airBaltic ir apstiprinājusi pasūtījumu 13 CS300 lidmašīnām un saglabā iespēju pasūtīt vēl septiņas CS300 lidmašīnas.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Ref: 102.000.102.11252

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas