airBaltic no Rīgas uz Liepāju lidos biežāk

Aviosabiedrība airBaltic no nākamā gada vasaras sezonas palielinās iekšzemes lidojumu skaitu starp Rīgu un Liepāju no trīs līdz pieciem reisiem nedēļā, ceturtdien, 13.decembrī, vizītes laikā Liepājā paziņojis lidsabiedrības izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss).

airBaltic lidojumus maršrutā Rīga – Liepāja veiks piecas reizes nedēļā ar Bombardier Q400 NextGen lidmašīnu, pasažieriem ceļā pavadot aptuveni 40 minūtes. Vienvirziena biļetes cena ir no 15 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu, BNN informē aviokompānija.

«Palielinot nedēļā veikto lidojumu skaitu starp Rīgu un Liepāju, mēs uzlabosim Liepājas savienojamību ar pasauli. Šāds iekšzemes pakalpojums ir nozīmīgs reģiona ekonomikai. Mēs piedāvājam pilnveidotas lidojumu iespējas gan biznesa, gan atpūtas ceļotājiem,» norādījis Gauss.

Papildus šim paziņojumam Gauss arī apsveica Liepāju, kas spējusi ierindoties starp Latvijas mīlētākajām pilsētām. BNN jau vēstīja, ka par godu Latvijas simtgadei airBaltic vēlējās veicināt Latvijas atpazīstamību starptautiskā līmenī un pēc īpaša balsojuma nosaukusi tās 14 Airbus A220-300 lidmašīnas mīlētāko Latvijas pilsētu vārdos. Kopumā balsojumā tika saņemtas 98 000 balsis. Liepāja ierindojās 12.vietā ar 3 589 balsīm.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas