airBaltic sadarbosies ar serbu lidsabiedrību

Latvijas aviokompānija airBaltic un Serbijas nacionālā aviokompānija Air Serbia noslēgušas sadarbības līgumu, kas piedāvās pasažieriem jaunas ceļošanas iespējas starp Belgradu un Baltijas valstu galvaspilsētām Rīgu un Tallinu.

Sadarbības ietvaros airBaltic lietos savu lidojumu kodu BT 56 Air Serbia apkalpotajos iknedēļas reisos starp Belgradu un septiņām nozīmīgām pilsētām Eiropā: Amsterdamu, Berlīni, Briseli, Kopenhāgenu, Stokholmu, Vīni un Varšavu, portālu BNN informē Latvijas nacionālā aviokompānija.

Arī Air Serbia lidojumu kods JU būs redzams 47 airBaltic apkalpotajos iknedēļas reisos starp Rīgu un Amsterdamu, Berlīni, Briseli, Kopenhāgenu, Stokholmu, Vīni un Varšavu, kā arī reisā starp Tallinu un Vīni.

Kopumā šie savienojumi ļaus ceļotājiem lidot starp Latvijas, Igaunijas galvaspilsētām un Serbiju ar vienu pārsēšanos, izmantojot vienu biļeti visam ceļojumam.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz aptuveni 60 galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Ref: 102.000.102.11126

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas