Apple pārdoto datorierīču apjoms apsteidz visus datorus ar Windows

Aizsaulē aizgājušais «Apple» izpilddirektors Stīvs Džobss (Steve Jobs)

Apple beidzot apsteidzis Windows, 2013.gada ceturksnī pārdodot vairāk datorierīču nekā visi citi datoru ražotāji, kas aprīkoti ar Windows programmatūru.

To izdevies panākt pateicoties iPhone pārdošanas rādītājiem. Proti, par Apple veiksmīgāko produktu līnija kļuvis iPhone. Tikmēr stacionārie, portatīvie un planšetdatori veido salīdzinoši nelielu pārdošanas apjomu, ziņo Quartz.

Šis ir vēl viens apliecinājums globālajai tendencei, kas norāda uz lielāku pircēju interesi par viedtālruņiem, nevis stacionārajiem vai portatīvajiem datoriem.

Ja Windows operētājsistēmu datoriem pieskaita mobilās ierīces ar Windows, programmatūras izstrādātājs Microsoft joprojām ir priekšā sīvajam sāncensim. Tomēr jau tuvākajos mēnešos arī šajā ziņā pārsvaru varētu ņemt Apple (skatīt diagrammu).

Lai arī Samsung pēdējā ceturkšņa rādītāji vēsta par kompānijas peļņas samazinājumu, Dienvidkorejas uzņēmuma viedtālruņu un planšetdatoru pārdošanas apjomi joprojām krietni apsteidz Windows datoru un mobilo ierīču kopskaitu.

Samsung šajā tirgus segmentā dominē pār Apple jau kopš 2011.gada trešā ceturkšņa.

Ref: 111.111.103.766

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Nekorekti salīdzinājumi.Vienā gadījuma skaita kopā datorus ar smārtiem, pretī liekt datorus. Ok, tad otram arī pieliek smārtus. Pēc tam atkal iebrauc auzās – Trešā platforma, Android, tiek apskatīta tikai Samsung izpildījumā. Lai gan uz Androda gandrīz katrā Ķīnas garāžā hļepī savu smārtu. Reizēm pat ar Ābola meņuci. Saucas SciPhone9+++ :D

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas