Cido uzsāk sulu eksportu uz Ziemeļāfriku

Dzērienu ražotājs Baltijā SIA Cido Grupa turpina attīstīt eksportu un šogad uzsācis sulu eksportu uz Ziemeļāfrikas valsti Lībiju. Šī ir pirmā Āfrikas valsts, kurā tiek novērtētas Latvijā ražotās sulas. Līdz šim tās ir novērtētas arī tādos eksotiskos tirgos kā Ķīnā un Apvienotajos Arābu Emirātos, vēsta uzņēmums.

Visas sulas uz Lībiju tiek eksportētas ar Cido zīmolu.

SIA Cido Grupa pārstāve Inese Lielpinka ar atzinību komentē uzņēmuma darbību: Mūsu ražotajām sulām ir laba garša un augsta kvalitāte. To apliecina arī sulu eksports uz Ziemeļāfriku – uz reģionu, kas ir bagāts ar citrusaugļiem un kuram ir raksturīga liela sulu daudzveidība un pieejamība. Tas, ka mūsu sulas ir pieejamas veikalu plauktos, jau nozīmē, ka spējam konkurēt ar vietējiem ražotājiem. Savukārt mums šī sadarbība nozīmē jaunus sasniegumus jauna reģiona apgūšanā.

Uz Lībiju ir nosūtīti jau vairāk nekā desmit konteineru.

Pēdējos gados uzņēmums ir uzsācis sulu eksportu uz vairākiem eksotiskiem galamērķiem. Pēc vairāku gadu mērķtiecīga darba Cido Grupa 2015.gadā ar savu zīmolu uzsākusi eksportēt sulas uz Ķīnu, bet pērn – uz Apvienoto Arābu Emirātiem Tuvajos Austrumos, vēsta uzņēmumā.

Sadarbības pamatā ir Cido Grupa mērķtiecīgs darbs un dalība starptautiskās izstādēs.

Uzņēmums eksportē produkciju uz aptuveni 20 pasaules valstīm, piemēram, Zviedriju, Dāniju, Lielbritāniju, Īriju, Vāciju, Poliju, Itāliju, Spāniju, Maltu, Izraēlu, Ukrainu, Krieviju, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Amerikas Savienotajām Valstīm, Kanādu, Ķīnu un Apvienotajiem Arābu Emirātiem (AAE), Lietuvu un Igauniju, un tagad arī uz Lībiju.

Ref: 225.000.224.699

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas