Citadele kopā ar Visa izveido jauna zīmola kredītkarti Baltijā

Banka Citadele ir parakstījusi līgumu par ilgtermiņa sadarbību ar globālu maksājumu tehnoloģiju kompāniju Visa. Līgums paredz ciešu sadarbību pie jaunu un inovatīvu karšu un citu maksājumu produktu izstrādes visās trīs Baltijas valstīs nākamo sešu gadu laikā. 

Pirmais kopīgais Visa un Citadeles izstrādātais produkts ir jauns kredītkaršu zīmols ar trīs veidu kartēm: X Karte, X Platinum un X Infinite visiem klientu segmentiem. Jaunā X zīmola karšu piedāvājuma nodrošināšanā ir investēti trīs miljoni eiro.

Jaunā X karte ir ar bezkontakta funkcionalitāti un nākotnē tā atbalstīs mobilos maksājumus, saka bankas Citadele valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis.

Kartes lietotājiem būs pieejama atlaižu un punktu apmaiņas lojalitātes programma Relax, papildu iespēja par pirkumiem iegūt aviobiļetes, apdrošināšana, individuāls kredītlimits un citas priekšrocības.

Bankā norāda, ka X Karte un X Platinum būs pieejama par ikmēneša komisijas maksu 2,2 un 6 eiro, kas nebūs jāmaksā, ja klients karti aktīvi izmantos ikdienas pirkumiem. X Infinite gada maksa būs 350 eiro – tās īpašniekus apkalpos privātbaņķieri, un viņiem tiks nodrošināts Concierge serviss.

Banka sadarbībā ar Visa pakāpeniski aizstās Citadeles izdotās American Express kartes Latvijā un Lietuvā.

Ref:224.000.103.1031

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas