DPD Latvija uzsācis sadarbību ar Pasta Stacija

DPD Latvija uzsācis sadarbību ar Pasta Stacija, piedāvājot klientiem plašākas iespējas saņemt sūtījumus sev ērtās un piemērotās vietās, BNN vēsta uzņēmumā.

Kopš šīs nedēļas papildus esošajiem DPD Pickup punktiem klienti sūtījumus var saņemt arī trīspadsmit Pasta Stacijās Rīgā un Jūrmalā. Automatizētie paku termināli izvietoti tirdzniecības centros Galleria Riga, Origo, Damme, kā arī citās iedzīvotājiem ērtās vietās.

«Klienti novērtē paku terminālu priekšrocības – iespēju saņemt un nosūtīt pakas pēc darba laika un brīvdienās pilnībā patstāvīgi, kā arī piegādes veida salīdzinoši zemās izmaksas. Tāpēc arvien plaukstošās e-komercijas laikmetā turpinām attīstīt šī piegādes pakalpojuma pieejamību,» atzīmē DPD Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Grants.

«Turpinot iesākto, nākamais solis ir Latvijā esošās infrastruktūras savienošana ar Eiropu. Papildus jau esošajām piegādēm uz jebkuru adresi Eiropas valstīs tas ļautu nodrošināt arī pārrobežu sūtījumus uz automatizētajiem paku termināliem visā Eiropas Pickup tīklā,» turpina Grants.

Ref:224.000.103.937

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas