Draugiem.lv pamet ilggadējā vadītāja Zērne

Uzņēmuma Draugiem.lv direktora amatu turpmāk ieņems Kaspars Driķis, stafeti pārņemot no ilggadējās vadītājas Agneses Zērnes, kura portālu vadīja sešus gadus.

Par saviem nākotnes plāniem Agnese pagaidām vēl nevēlas runāt. Zināms vien, ka tie saistīti ar jauniem izaicinājumiem Barselonā, informē Draugiem.lv grupas runasvīrs Jānis Palkavnieks.

«Tas noteikti ir Agneses vadītās komandas nopelns, ka Latvija joprojām ir vienīgā valsts Eiropā, kur vietējais sociālais medijs Draugiem.lv ir absolūts līderis un pārspēj jebkuru starptautisko milzi. Agnese portāla vadību pārņēma brīdī, kad valstī sākās krīze un daudziem medijiem sākās cīņa par izdzīvošanu. Draugiem.lv taupības nolūkos neatlaida nevienu darbinieku un arī algas saglabāja pirmskrīzes līmenī. Mēs bijām kā kuģis, kas pārvar satrakota okeāna draudus, veiksmīgi izvairoties no aisbergiem. Viņas un komandas darbs nodrošināja draugiem.lv stabilitāti un izaugsmi laikā, kad visapkārt viens pēc otra grima lielāki un mazāki kuģīši,» komentē Draugiem.lv līdzīpašnieks Agris Tamanis.

«Mēs domājam par jauniem tirgiem, cenšamies «uztaustīt» jaunus biznesa virzienus un esmu drošs, ka Agnesei būs nozīmīga loma šajā procesā,» rezumē Tamanis.

Kaspars Driķis iepriekš vadīja starptautiska interneta izpētes uzņēmuma Gemius Latvijas filiāli un viņu industrijā pazīst kā augsta līmeņa speciālistu digitālajā mārketingā un citos interneta biznesa virzienos.

«Kaspars noteikti ir viens no mums – spilgta personība, zinošs speciālists un, pats galvenais, viņš ir atvērts un godīgs. Esmu pārliecināta, ka portāla lietotājus sagaida jauni, aizrautīgi eksperimenti un inovācijas,» jaunā vadītāja izvēli pamato Zērne.

«Tieši Agnese mani uzrunāja pievienoties Draugiem.lv komandai. Būšu godīgs – nešaubījos ne mirkli. Ilgstoši darbojoties nozarē, esmu apbrīnojis draugiem.lv kā veiksmīga biznesa un nevainojamas reputācijas paraugu. Uzaicinājums pievienoties šai komanda ir liels gods un atbildība. Varētu teikt banālo – izaicinājums, bet precīzāk šķiet – iespēja. Darbs Gemius Latvija ir nozīmīgs posms manā karjerā ar lielisku iespēju uzkrāt pieredzi nopietna, starptautiska uzņēmuma filiālē, tagad es pievienojos citam starptautiskam uzņēmumam, kas radīts Latvijā. Nenoliedzami, man personiski tas ir solis uz augšu,» stāsta jaunais Draugiem.lv direktors.

Draugiem.lv ir Latvijā radīts sociālais medijs ar vairāk nekā 1,2 miljonu reģistrētu lietotāju skaitu. Desmit gadu laikā sociālā medija paspārnē radušies 12 interneta tehnoloģiju un iekārtu ražošanas projekti, no kuriem vairāki izauguši par patstāvīgiem starptautiskiem uzņēmumiem. Draugiem.lv grupā kopumā strādā vairāk nekā 100 darbinieku. Šā gada martā portāls Draugiem.lv atzīmē savu desmito gadadienu.

102.000.102.6735

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas