Kings of Leon jūnijā fanus pulcēs Mežaparka estrādē

Amerikas Savienoto Valstu roka zvaigznes Kings of Leon vienu no saviem astoņiem Eiropā šogad paredzētājiem solokoncertiem 25.jūnijā sniegs Rīgā, Mežaparka estrādē.

Tas būs grupas pirmais un vienīgais koncerts šajā reģionā, ieskaitot Krieviju, Somiju un Baltkrieviju. Tādējādi pēc ilgiem laikiem tieši Rīgā notiks nozīmīgs brīvdabas rokkoncerts, pulcējot arī lielu skaitu ārvalstu apmeklētāju, informē organizatori.

Biļetes publiskajā tirdzniecībā būs pieejamas no 14.februāra plkst.10:00, bet iepriekšpārdošanā no 11.februāra. Stāvvietas biļetes cena – EUR 45. Koncertam tuvojoties, biļešu cena pieaugs līdz EUR 55. Koncertā nebūs paredzēta atsevišķa fanu zona.

Uz koncertu Latvijā būs pieejami tikai 20 000 biļešu. Pārējās būs pārdošanā Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Krievijā un Baltkrievijā, kur arī grupa līdz šim nav uzstājusies.

Pagājušajā gadā Kings of Leon laida klajā Mechanical Bull albumu, kuram veltīta arī gaidāmā koncerturneja. Arī biļešu cenas uz gaidāmo kocertu būs ievērojami lētākas nekā citviet Eiropā, sola koncerta rīkotāji.

Kings of Leon panākumu pirmssākumi meklējami Apvienotajā Karalistē, kur salīdzinoši īsā laikā grupas deviņi singli iekļuva UK TOP 40. 2008.gadā pirmie trīs grupas albumi vienlaicīgi atradās UK albumu topa pieciniekā. Tomēr pasaulē par pirmā lieluma zvaigznēm Kings Of Leon kļuva pēc albuma Only by the Night izdošanas. Tiecoties pretim U2 līmenim, Kings of Leon nostiprināja savu skanējumu un muzikālo statusu ar tādiem hītiem kā Use Somebody un Sex On Fire, kas ieguva milzīgu popularitāti visā pasaulē.

Kings of Leon radās 1999. gadā ASV. Grupā muzicē brāļi Entonijs Kalebs Folovils (Anthony Caleb Followill) (vokāls), Aivens Neitans Folovils (Ivan Nathan Followill) (bungas) un Maikls Džareds Folovils (Michael Jared Followill) (basģitāra), kā arī viņu brālēns Kamerons Metjū Folovils (Cameron Matthew Followill) (ģitāra).

102.000.102.6554

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas