Lattelecom šī gada pirmā ceturkšņa ieņēmumi sastāda 44,6 miljonus eiro

Lattelecom grupas šī gada pirmā ceturkšņa ieņēmumi veido 44,6 miljonus eiro. Savukārt  Ieņēmumi pirms procentu, nodokļu, nolietojuma un amortizācijas atskaitījumiem (EBITDA) sasnieguši 16 miljonus eiro, BNN vēsta uzņēmumā.

Šogad ir saglabājusies tradicionālās televīzijas izaugsme, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, ieņēmumiem palielinoties par 4%. Tomēr lielāko ieņēmumu pieaugumu uzrāda jaunās darbības jomas – filmu, seriālu un tiešraižu lietotne Shortcut, tehnikas mazumtirdzniecība, reklāmas izvietošana, kā arī datu centru pakalpojumi, skaidro Lattelecom pārstāvji. 

«Pirmajā ceturksnī līdz ar pamatbiznesa – interneta, televīzijas pakalpojumu – attīstību turpinām aktīvu darbu pie jaunu virzienu apguves. Viens no lielākajiem uzņēmuma soļiem bija ieiešana elektroenerģijas tirgū, pārspējot sākotnēji uzstādītos biznesa mērķus un pievēršot plašāku sabiedrības uzmanību izdevīgākajam biržas pakalpojumam,» BNN komentē Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Viņš norāda, ka uzņēmums ir startējis telemedicīnas jomā, uzsākot attālinātas pacientu novērošanas pilotprojektu Jūrmalas slimnīcā tādējādi īstenojot pilotprojektus ražošanas iekārtu monitoringa pakalpojumam.

Filmu, seriālu un tiešraižu lietotnes Shortcut ieņēmumi auguši par 39%, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn. Tā šogad pieejama ne vien internetā un lejupielādējama aplikācijā mobilajās ierīcēs, bet arī uz Apple TV un Android TVTM ierīcēm. Tehnikas mazumtirdzniecības ieņēmumi palielinājušies par 60%.

«2017.gadā pieauguši arī biznesa klientu pakalpojumu ieņēmumi. Par 150% palielināti ieņēmumi no reklāmas izvietošanas Lattelecompiederošajos (360TV un STV Pirmā!, kam pieauguši skatītāju reitingi), un pārstāvētajos kanālos, kur portfelim pievienojušies KidzoneSony un Discovery kanāli. Starptautisko datu pārraides un tranzīta vairumtirdzniecības ieņēmumi pieauguši par 44%, savukārt datu centru pakalpojumi ienesuši par 5% vairāk nekā 2016.gada pirmajā ceturksnī,» stāsta uzņēmuma pārstāvji. 

Ref:224.000.103.998

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas