Latvijas pastam jauni braucamie

Lai atjaunotu autoparku efektīvākai universālā pasta pakalpojuma un eksprespasta sūtījumu piegāžu nodrošināšanai, Latvijas Pasts uzsācis 41 jauna kravas mikroautobusa izmantošanu, tā par jaunumiem ziņo pārstāvji.

Pārstāvji apgalvo, ka jaunie mikrobusi ir ergonomiskāki, ar mūsdienīgu vizuālo noformējumu, un ar tiem tiek nomainīti automobiļi, kas sūtījumu piegādei tika ekspluatēti jau kopš 2007.gada.

Jāatzīmē, ka mikroautobusi izvēlēti publiska iepirkuma procedūrā, kas paredz četru gadu nomu, izmantojot operatīvā līzinga pakalpojumu. Nomas izmaksas visam periodam ir 0,6 miljoni eiro, vēsta pasta pārstāvji.

Kopumā plānota vēl 64 jau ilgstoši izmantotu mikrobusu nomaiņa pret jauniem modeļiem.

Paredzēta 105 jaunu kravas mikrobusu iegāde, nomainot ilgstoši izmantotos automobiļus, un līdz ar 41 mikrobusa iegādi pirmais autoparka atjaunošanas posms ir īstenots.

Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns uzsver: «Jaunie kravas mikrobusi izvēlēti atbilstoši Latvijas Pastam nepieciešamo funkciju veikšanai gan no kravnesības, gan ietilpības viedokļa. Tie ir jaudīgāki, taču vienlaikus ekonomiskāki un videi draudzīgāki, bet to manevrēšana un veiktspēja ir krietni ērtāka.»

Turpinot, viņš sola:  «Tātad pasta sūtījumu piegāde būs ne tikai ātrāka un drošāka, bet arī komfortablāka mūsu mikrobusu vadītājiem, kas nav mazsvarīgi Latvijas Pasta darbībā, kur sūtījumi bez izņēmuma tiek piegādāti katru darbdienu kā lielās pilsētās, tā lauku viensētās.»

Ref: 225.000.103.1043

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas