bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Pirmdiena 16.07.2018 | Vārda dienas: Hermīne, Estere
LatviaLatvija

Latvijas Reģionu Apvienība: Pēc jaunākajiem datiem mūsu atbalstītāju pulks jau ir sasniedzis 11% un arvien turpina pieaugt

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(+8 vērtējums, 8 balsojumi)

Latvijas Reģionu Apvienības valdes loceklis Dainis Liepiņš

Ar joni tuvojas vēlēšanu laiks, kā arī laiks, kad izšķirties par savu izvēli un Latvijas nākotni vismaz nākamajiem četriem gadiem. Kam uzticēt savu balsi un kāpēc? Jau pazīstamajām sejām, vai jaunām personībām? Kā izvērtēt darbus, pieredzi un spējas?

Pastāv viedoklis, ka tieši novadu vadītāji ir tie, kas apveltīti gan ar pieredzi, gan reputāciju, kas norāda uz reālajiem darbiem, piepildītiem un nepiepildītiem solījumiem. Samērā pulku pašvaldību vadītāju skaitu no esošā partiju saraksta piedāvā Latvijas Reģionu Apvienība, uzsverot, ka nosaukt to par sīkpartiju ir gaužām muļķīgi.

Kā intervijā BNN norāda partijas biedrs Dainis Liepiņš, apvienībā ir gandrīz 3 000 biedru, no kuriem 220 ir deputāti pašvaldībās, no tiem 20 ir pašvaldību vadītāji un 5 vietnieki. Turklāt nav ne mazāko šaubu, ka partija jau tagad pārvar 5% barjeru. Vēlme to noklusēt reitingos ir tikai starpvēlēšanu cīņa un konkurences vājināšana, saka Liepiņš.

Kā vērtējat politisko sagatavošanos 12. Saeimas vēlēšanām? Kā vērtējat šī gada priekšvēlēšanu kampaņas pirms vēlēšanām? Vai nav tā, ka partijas šoreiz koncentrējas vairāk uz konkurentu «nomelnošanu» un mazāk uz savām programmām?

Nomelnošana vairāk vai mazāk ir bijusi ikvienās vēlēšanās, visos laikos. Tā jau ir kļuvusi par tradīciju. Jāatzīmē, tā arī jāvērtē divējādi. Pirmkārt, tā var būt puspatiesība un melu izplatīšana, kas ir krimināli sodāma rīcība. Otra lieta, ja tā ir informācijas nopludināšana, kas atklāj patiesību par kādu no politiskām partijām vai tās locekļiem.

Ja ir tādi fakti, kas nenāk par labu politiķiem, tad viņi ir pie tā paši vainīgi. Cita lieta, ja «ķeras» klāt ģimenei un bērniem, tad tas ir zemiski.

Kā Jūs vērtējat Saskaņas aktivitātes saistībā ar bankas Citadele pārdošanu? Kāpēc tieši tagad?

Vērtējot bankas Citadele darījumu, tas arī ir koks ar diviem galiem. No vienas puses, ja valdība tādas saistības ir uzņēmusies, tad banka ir jāpārdod, turklāt ir jāņem vērā stratēģiskie valsts drošības jautājumi – kam tiek pārdots, kas ir šie investori.

Nelaime ir tā, ka valsts pārvaldē ir ievazāta slepenība. Pēdējos mēnešos īpaši ir «izgaismojies» tas, ka slepenība ir vajadzīgā un nevajadzīgā vietā, un tas arī vainagojies ar sabiedrības neuzticību. Tauta jau nav stulba un Leijputrijai netic.

Man kā praktiskam cilvēkam šķiet, ka investori valdību ir apveduši ap stūri. Visādas nesakritības lien kā adata no spilvena ārā. Turklāt tādu informāciju, kā, piemēram, summu, par ko pārdos banku, neslēpj, jo tas vienalga agrāk vai vēlāk taps zināms. Protams, var būt nianses un diskusijas, kas attiecas, piemēram, uz to, ka bankā investoram būs jāiegulda nauda, tomēr – ņemot vērā, ka pērn Citadele nopelnīja 15 miljonus, bet šogad 30 miljonus, tad summa, par ko tā tiek pārdota, nav adekvāta. Ir arī jāsaprot arī, ka netiek pārdoti 100%, bet 75% bankas, kas pieder valstij, līdz ar to, tie vairs nav Straujumas kundzes minētie 98,67, bet 74 miljoni.

Pat, ja darījumā nav afēras, tad tas ir neveiksmīgs darījums, kā finansiāli – tā emocionāli.

Ar ko, Jūsuprāt, Latvijas Reģionu Apvienības kampaņas atšķiras no pārējo partiju reklāmām? Kas kopumā ir jūsu priekšrocības, kā raksturotu savu partiju?

Pamatā politiskās reklāmas veidi ir definēt. Latvijas Reģionu Apvienības kampaņas atšķirību varēja vērtēt Eiropas Parlamenta vēlēšanās, kas pierādīja, ka, balstoties uz pieredzi un idejām, nevis uz milzīgu finansiālu atbalstu, partija var iegūt jau 2,5% balsu.

Mazāk pozitīvā puse ir tajā, ka bez noteikta un paredzama finansējuma mums ir grūti plānot reklāmas kampaņas gaitu, kā to, piemēram, dara lielās varas partijas, kurām ir noteikts, skaidrs budžets. Labā lieta ir tajā, jo tuvāk nāk 4.oktobris, jo lielāka ir interese gan no vēlētāju puses, gan no tiem, kas vēlas iestāties partijā, gan no finansiālajiem atbalstītājiem.

Ar ko mēs atšķiramies? Ar to, ka mums nav jāmelo, nav jāpastāsta puspatiesība, kas nomoka varas partijas pārstāvjus. Mūsu biedriem ir ilggadēja pieredze uzņēmējdarbībā, pašvaldībās, ko ar politiķu-viendienīšu populismu nevar aizstāt. Mēs esam par atklātu valodu. Pat, ja kaut kādās lietās mums pagaidām nav taisnība, mēs esam gatavi diskutēt, lai to atrastu.

Mēs esam organizācija bez zemtekstiem, kas balstās uz reģionu pieredzi, lai panāktu kopīgu attīstību visā Latvijā. Mums nav balto jātnieku, bet ir stabili pamati. Cilvēki, kuru darbus var vērtēt, nevis vārdi, aiz kuriem slēpjas investori. Mēs darām darbus tā, lai nebūtu kaimiņam kauns skatīties acīs.

Ir vairāki jautājumi, kas, atskaitot partiju programmas un uzticību, ierasti uztrauc vēlētājus. Viena no bažām ir, vai viņu balss, tā teikt, neaizies vējā. Tas savukārt skar jautājumu, vai partija pārvarēs 5% barjeru. Kā vērtējat LRA izredzes?

Latvijas Reģionu Apvienība pilnīgi noteikti pārvarēs un jau pārvar 5% barjeru. Vakardien Latvijas Radio 1 esot izplatījis informāciju, ka LRA reitings šobrīd esot 11%, un tas turpina augt! Šaubas par mums izplata varas partijas, lai vājinātu konkurentu tēlu un baidītu ar sīkpartijām. Mums ir gandrīz 3 000 partijas biedru, no tiem 220 deputātu pašvaldībās, 20 pašvaldību vadītāju un pieci vietnieki. Nedomāju, ka citu partiju saraksti var ar šādiem datiem lepoties. Mēģinājums mūs pielīdzināt sīkpartijai ir priekšvēlēšanu cīņa.

Latvijas Reģionu Apvienība būs pārstāvēta parlamentā, es ticu, ka arī valdībā. LRA ļoti labi saredz to postažu, kas saukta dažādos vārdos – gan par attīstību, citreiz par izaugsmi. Tā, piemēram, šobrīd tikai 30 pašvaldībām ir noteikts stabils finansējums septiņu gadu periodam – 4,5 tūkstoši uz cilvēku. Tikmēr 89 pašvaldībām jeb 624 000 pašvaldību iedzīvotājam pienākas katram vien 160 eiro. Ko var sacīt, piemēram, tādiem Mērsraga jauniešiem vai uzņēmējiem par viņu nākotni? Būtībā šajā gadījumā ir izveidots traps uz lidmašīnām. Turklāt tas ne tikai skar iedzīvotājus, bet nacionālo drošību kopumā, ņemot vērtā tukšās pierobežas. Tas ir signāls, ka mums par to ir steidzami jādomā, jo rīt var jau būt par vēlu.

Lai arī varas partijās ir dažādi cilvēki, daudzi no tiem ir deleģēti cilvēki no pagātnes – postpadomju cilvēki, kuri arī tad instinktīvi kalpo savām interesēm, bīda dažādām pozīcijām savus radus, draugus, paziņas. Piemērs tam ir Jelgava. Lai arī Eiropas Savienības finansējuma piesaiste ir liela, pilsētā joprojām ir viens no zemākajiem atalgojumiem valstī.

Atgriežoties pie sarunas par sīkpartijām, ir veikti vairāki pētījumi, tai skaitā Stokholmas tautsaimniecības pētījumu institūtā, kas skar partiju veidošanās tendences, uzsverot, ka sīkpartijas novērtēt kā izniekotais balsis ir netaisnīgi. Varas partijām būtu jāredz, kāda veida partijas veidojas, kādus uzsvarus tās vieš savās programmās. Tas ir kā politikas veselības tests – cik daudz cilvēki pamanījuši, ka kaut kas nav kārtībā.

Ja Latvijas Reģionu Apvienība iekļūst Saeimā, ar kādām partijām Jūs saredzat ciešāko sadarbību, ar kādām partijām veidotu koalīciju?

Koalīciju varētu veidot jau esošās varas partijas – Vienotība, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), Nacionālā apvienība – un mēs. Ar partiju Saskaņa vai Latvijas Krievu savienību, kuri turpina naidīgu politiku, mums nav pa ceļam. Tas, ka esi iemācījies latviešu valodu, vēl nenozīmē, ka cieni šo valsti. Šo partiju līderi noteikti nebūtu tie, kas, ja būs vajadzība, sēdēs ierakumos. Nožēlojami arī skatīties uz latviešiem, kas atbalsta šādu politiku. Taču «Pietuka Krustiņi» bijuši vēl folklorā, nauda aizver acis. LRA nedejo naudas dēļ.

Attiecībā par koalīciju, ir grūti prognozēt galējo iznākumu, taču svarīgi sabalansēt ambīcijas un domāt par visu valsti. Ja tā nenotiek, tieši cilvēki reģionos ir cietēji, kas nevar ietekmēt ne pensiju, ne skolotāju algas.

Cirkulē informācija, ka Saskaņa un Ingunas Sudrabas partija No Sirds Latvijai, ievēlēšanas gadījumā, ir vienojušās par sadarbību? Vai Jums ir viedoklis par to?

Tā, pagaidām ir tikai teorija, taču jāskatās plašākā kontekstā. Sudrabas kundzes vēlētāju sarakstos ir tādas personas, kas nekautrētos mainīt savus principus ekonomisko apsvērumu dēļ. Man ir pamatotas bažas, ka Sudrabas kundze kā tēls tiks izmantota tikai līdz 4.oktobrim, ja viņa nedarīs to, kas šai partijai paredzēts. Diemžēl Sudrabas kundze šo kuģi nevada un nenosaka to, kā viņš peldēs. Man žēl to cilvēku – vēlētāju, kas tādā veidā tiks piemānīti.

Vienlaikus varu bilst, ka Sudraba trīs gadu laikā, strādājot Valsts kontrolē, neatrada veidu, kā ierasties un pārbaudīt Jelgavas pašvaldības darbu, ko pēcāk izdarīja Ingunas Sudrabas amata pēctece Elita Krūmiņa. Tas liek apšaubīt Sudrabas kundzes spēju godprātīgi kaut ko pārbaudīt.

Vēl kuluāros klīst runas, ka patiesie Sudrabas partijas finansētāji varētu būt personas, kurām cieša saikne ar ZZS un Vienoti Latvijai, un ka iespējamā koalīcija ir SC+ZZS+Sudrabas partija. Tīri teorētiski es tādu iespēju redzu, jo ZZS vadībā ir bijušie kompartijas nomenklatūras darbinieki, kuri bieži ir pieņēmuši lēmumus, balstoties uz izdevīgumu, nevis aizstāvot reģionus.

Nesen, septembrī, tika publicēta LRA pasūtītā sabiedriskās domas aptauja. Tomēr tā neguva īpašu popularitāti medijos. Vai Jums tam būtu kāds skaidrojums?

Tas ir saistīts ar valsts varu, īpaši starpvēlēšanu periodu, un to, ka dažas aptaujas ir neizdevīgi afišēt, neatklājot, ka ir arī citi konkurenti. Tādās reizēs varas partijām ir izdevīgāk manipulēt ar dažādām aptaujām. Ir aģentūras, kas taisa smukāk aptaujas, izvirzot mistiskus kritērijus, uzdodot «smukākus» jautājumus. Var redzēt arī, ko aicina uz diskusijām vai to, ka TV3 intensīvi nespēj izrunāt Latvijas Reģionu Apvienības nosaukumu, tā vietā regulāri minot Reģionu aliansi. Kāpēc tas notiek šādā privātā medijā?

Šobrīd Latvijas Reģionu Apvienība pamatīgi pārsniegusi pāri 5% barjeru. Tas ir nepopulāri varas partijām. Tā ir nevēlēšanās redzēt partneri. Bet, ja mums būs jāstrādā četratā, tad būs jāskaidro sabiedrībai, kas notiek. Tā arī ir spēlē, netīrās politikas sastāvdaļa, pavisam neatkarīgu reitingu veidotāju nav. Labākais reitings ir sabiedrības pārliecība, un to mūsu cilvēki bauda katru dienu.
***

Latvijas Reģionu Apvienībā 12. Saeimas vēlēšanās piedalās ar 8.sarakstu. No Latvijas Reģionālās Apvienības uz deputātu amatu pretendē 115 kandidāti.

Starp tiem LRA valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktora vietnieks Mārtiņš Šics, Latvijas Nacionālā teātra aktieris Arturs (Artuss) Kaimiņš, Skrundas novada domes priekšsēdētāja Nellija Kleinberga, Meierovica biedrība par progresīvām pārmaiņām – valdes loceklis Juris Viļums, Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolas direktors Osvalds Zvejsalnieks, Vecumnieku novada domes priekšsēdētājs Rihards Melgailis, Rucavas novada domes priekšsēdētāja Līga Stendze un citi.


Pievienot komentāru

 1. Pensionāre no zemgales teica:

  No sirds novēlu Jums veiksmi!

 2. Talsi teica:

  Turieties. Kurzeme nodevīgās Solvitas vietā balsos par JUMS.

 3. Ansis teica:

  Man pašam patīk cilvēki no Vienotības, tomēr man jāsaka, ka vērojot politiķu debates TV, tikai Liepiņš radījis iespaidu, ka runā atklāti un no sirds, nevis cenšas nopirkt vēlētājus!

 4. . teica:

  Es laikam arī par Reģionālo apvienību balsošu.

 5. Liepāja teica:

  Kaut izdotos! Novēlu ne tikai iekļūt Saeimā, bet iegūt vismaz desmit vietas!

 6. TV skatītājs teica:

  Nu to ko Artuss Kaimiņš un Dainis Liepiņš panāk, glumais Bondars nodzen lejā. Premjera amata kandidātam vajadzēja būt Dainim Liepiņam.

  • Ģimenes māte teica:

   Tikai cilvēki no pašvaldībām redz kā tauta dzīvo, kādas problēmas risināmas ar mazumiņu naudas, ja neesi tā sauktais centrs. par 8. sarakstu! Tie ir cilvēki , ko pašvaldībās pazīst. Savējie.

Tusks aicina lielvaras nepieļaut tirdzniecības strīdu izraisītu «haosu»

Eiropai, Ķīnai, Amerikas Savienotajām Valstīm un Krievijai ir jāstrādā kopā, lai izvairītos no tidzniecības strīdiem, kuru sekas varot būt vēl ļaunākas, tā ikgadējā Ķīnas-ES galotņu sanāksmē sacījis Donalds Tusks, kurš vada Eiropas Savienības dalībvalstu lēmējvaru, Eiropadom.

Latvijā janvārī-maijā starp ES valstīm bijis vidēji straujš eksporta kāpums

Latvijā šā gada pirmajos piecos mēnešos salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn starp Eiropas Savienības valstīm bijis vidēji straujš eksporta pieaugums.

Rēzeknes domes deputāti nesaņems naudas sodu par laikraksta izdošanu krievu valodā

Tiesa atcēlusi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja piemērotos naudas sodus deviņiem Rēzeknes domes deputātiem, kuri bija panākuši, ka domes laikraksts tiek izdots arī krievu valodā.

Ievestā benzīna apmērs piecos mēnešos sarucis par 2%

Latvijā ievestā motorbenzīna daudzums šogad pirmajos piecos mēnešos samazinājies par 2% salīdzinājumā ar 2017.gada attiecīgo periodu, bet dīzeļdegviela ievesta par 14,9% mazāk, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

KNAB izbeidzis lietu par Bi-2 koncertu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs šogad maija vidū izbeidzis lietvedību par iespējamu administratīvo resursu izmantošanu priekšvēlēšanu aģitācijai, kas notikusi īsi pirms pašvaldību vēlēšanām, rīkojot grupas Bi-2 bezmaksas koncertu Lucavsalā.

Taizemes 12 izglābtie zēni godina glābēju – 17 dienu operācijas vienīgo upuri

Taizemē applūdušā alu kompleksā izdevies izglābt pusaudžu fubola komandas dalībniekus, kuri iesprostoti dziļā, tumšā alā pavadījuši 17 dienas. Zēni atkopjas silmnīcā, bet glābšanas darbu vienīgais upuris pirmdien apbedīts.

Augu aizsardzības līdzekļu izsmidzināšanas iekārtām ir jābūt pārbaudītām

Lai nodrošinātu, ka augu aizsardzības līdzekļu izsmidzināšanas iekārtas darbotos precīzi un efektīvi, Eiropas Savienības dalībvalstīs ir jāveic AAL izsmidzināšanas iekārtu pārbaude.

Igaunijā par izvarīšanos no obligātā dienesta apturēs autovadītāja apliecību

Igaunijā, kur pastāv obligātais militārais dienests, ik gadu ap 1 000 jauniešu izvairās pildīt valsts uzlikto pienākumu un maksā naudassodus, kuru kopsumma par visiem šādiem pārkāpumiem valstij katru gadu ienes vairāk nekā 150 000 eiro. No nākamā gada soda procedūra tiks vērsta pret tiesībām vadīt transportlīdzekli.

Progresīvie visos vēlēšanu apgabalos kā līderes nominē sievietes

Politiskā partija Progresīvie iepazīstināja ar savu 13. Saeimas vēlēšanu sarakstu līderiem. Partijas starta vadību vēlēšanās kā sarakstu pirmie numuri ir uzņēmušās piecas politiķes, uzsver politiskais spēks.

Bildēs: Parīzē sajūsma par uzvaru futbola Pasaules Kausā

Pēc Francijas futbola valstsvienības uzvaras Pasaules Kausa izcīņas finālturnīrā Parīzes centrālās ielas piepildījis sajūsminātu līdzjutēju pūlis.

Putniņš: Banku likvidācijas gadījumā FKTK kompetencei būtu jābeidzas ar licences atsaukšanu

Banku likvidācijas vai maksātnespējas gadījumā Finanšu un kapitāla tirgus komisijas kompetencei būtu jābeidzas ar licences atsaukšanu un tai nebūtu jānominē vēl arī administrators, stāsta komisijas priekšsēdētājs Pēters Putniņš.

Aptauja: Latvijā biežāk parādnieka statusā nonāk vīrieši

Gandrīz katram trīspadsmitajam jeb 8% Latvijas iedzīvotāju ir bijusi saskare ar zvērinātu tiesu izpildītāju parādnieka statusā, liecina pētījumu centra SKDS un Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes veiktā iedzīvotāju aptauja.

Ašeradens: Latvija tuvāko triju gadu laikā varētu atteikties no OIK

Latvija tuvāko triju gadu laikā varētu pilnībā atteikties no obligātā iepirkuma komponentes, pirmdien, 16.jūlijā, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta Panorāma sacīja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens.

Helsinkos tiekas Krievijas un ASV prezidenti

Somijas galvaspilsētā Helsinkos pirmdien ieradies Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps, lai tiktos ar savu Krievijas kolēģi Vladimiru Putinu.

Konstatēts vēl viens Āfrikas cūku mēra uzliesmojums mājas cūkām Tērvetes novadā

Āfrikas cūku mēra uzliesmojuma gadījums konstatēts pirmdien, 16.jūlijā, piemājas saimniecībā Tērvetes novada Bukaišu pagastā. Slimības dēļ tiks likvidētas 16 mājas cūkas, ziņo Pārtikas un veterinārais dienests.

Attīstībai/Par! premjera kandidāts būs Pabriks

Apvienības Attīstībai/Par! vēlēšanu apgabalu līderi būs Daniels Pavļuts, Juris Pūce, Ilze Viņķele, Artis Pabriks un Mārtiņš Bondars, savukārt apvienības premjerministra kandidāts 13.Saeimas vēlēšanās būs Eiropas Parlamenta deputāts Pabriks.

Šonedēļ gaidāms karstums līdz pat +30 grādiem

Šajā nedēļā gaidāms silts, daudzviet pat karsts laiks, gaisa temperatūrai paaugstinoties līdz pat +30 grādiem, kā arī Latvijā tiks novērotas tropiskās naktis, kad termometra stabiņš nenoslīdēs zemāk par +20 grādiem. Tuvāk nedēļas vidum daudzviet gaidāmas pērkona lietusgāzes.

BNN nedēļas apkopojums: IKP atvēlēšana aizsardzībai. ABLV Bank anulētā licence. Iedzīvotāju skaita kritums Latvijā

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kurās ietvertas tādas tēmas kā Pārmaiņas; Cīņa; Nākotne ; Izaugsme; Darījums; Turpinājums.

Vairāk saules kopā ar LTRK aicinās Kozlovski izvērtēt policijas darbu izmeklēšanas gaitā

Restorānu tīkls Vairāk saules kopā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru plāno aicināt iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski izvērtēt policijas darbu izmeklēšanas gaitā par iejaukšanos uzņēmuma kases aparātu sistēmā.

FOTO: Uz applūdušajiem ielu posmiem nosūta lietus ūdens atsūknēšanas mašīnas

Rīgas domes Satiksmes departaments, ņemot vērā spēcīgās lietavas Rīgā, pārvietošanās apstākļu uzlabošanai uz applūdušajiem ielu posmiem nosūtījis lietus ūdens atsūknēšanas tehniku, vēsta domē.

Reklāmas aģentūras McCann Rīga radošais direktors Valters Jonāts kļuvis par uzņēmuma līdzīpašnieku

Reklāmas aģentūras SIA McCann Rīga radošais direktors Valters Jonāts kļuvis par uzņēmuma līdzīpašnieku, liecina Lursoft informācija.

Latvijā nodotā piena apmērs šā gada pirmajā pusgadā samazinājies par gandrīz 2%

Latvijā nodotā svaigpiena apmērs šā gada pirmajā pusgadā samazinājies par 1,95% salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo periodu un bija 385 218 tonnas.

VID vadītāju nosauks pēc Saeimas vēlēšanām, lai mazinātu spriedzi, ko rada priekšvēlēšanu laiks

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora amata konkursu izsludinās līdz augustam, taču pieteikšanās termiņš būs garš un uzvarētājs tiks nosaukts pēc Saeimas vēlēšanām, piektdien, 13.jūlijā, žurnālistus informēja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola.

SEB apvienos Baltijas valstīs strādājošās dzīvības apdrošināšanas kompānijas

SEB apvienos Baltijas valstīs strādājošās dzīvības apdrošināšanas kompānijas, BNN informē SEB bankas pārstāve Agnese Strazda.

Saeimas deputāts Kļaviņš kļuvis par aizdomās turēto

Kriminālprocesā par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu iesaistītajam Saeimas deputātam Askoldam Kļaviņam piemērots aizdomās turētā statuss.