LSC Shipmanagement floti šogad papildina jau trešais tankeris

AS Latvijas kuģniecība meitas uzņēmums SIA LSC Shipmanagement (LSCSM) pirmdien, 16.maijā, Dienvidkorejā papildinājis savu pilnā tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar jaunuzbūvēto kuģi Elandra Oak.

Jaunais tankeris ir paredzēts naftas produktu un ķīmisko vielu pārvadājumiem. Tā kopējais garums ir 183 metri un kravnesība – 49 999 tonnas, portālu BNN informē uzņēmums.

AS Latvijas kuģniecība valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup) informē: «Šajā gadā LSCSM papildina savu tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar trešo kuģi, kas pierāda ne tikai uzņēmuma augsto novērtējumu starp kuģu tehnisko menedžeru kompānijām visā pasaulē, bet īpaši izceļ mūsu apkalpes un kuģu vadības komandu augsto profesionalitāti. Flotes papildinājums ir svarīgs notikums, jo tas dod iespēju uzņēmumam palielināt darba vietu skaitu kā krastā, tā jūrā.»

Tankeris Elandra Oak ir trešais LSCSM jaunais kuģis, kuru būvējusi Dienvidkorejā esoša kuģu būves kompānija SSP Shipbuilding. Pirmais no trim kuģiem  – Elandra Spruce – tika saņemts 11.janvārī, savukārt otrais kuģis Elandra Palm – tika saņemts 8.aprīlī.

AS Latvijas kuģniecība ir starp lielākajiem pasaules kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos un pēc naftas produktu pārvadājumu apjoma atrodas vadošajās pozīcijās starp līdzīgām kompānijām Ziemeļeiropā. Uzņēmumam pieder 16 moderni kuģi, nodrošinot darbu vairāk nekā 1 300 jūrniekiem no Latvijas, un papildus tehniski pārvalda vēl septiņus kuģus, kopumā vadot 23 kuģu lielu floti. LK flotes vidējais vecums ir astoņi gadi. Visi kuģi saņēmuši ISM (International Safety Management) sertifikātus.

Ref: 102.000.102.12738

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas