bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Trešdiena 19.09.2018 | Vārda dienas: Verners, Muntis
LatviaLatvija

Maršruts nedēļas nogalei: Tēva diena, Brašais ugunsdzēsējs un Ābolu balle

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Lai nedēļas nogale būtu pavadīta pilnvērtīgi, esam sagatavojuši Maršrutu, kas piedāvā doties pa tirdziņu, balli un Tēva dienas gājienā. Piektdien visas dienas garumā Jelgavā norisināsies ugunsdzēsēju sacensības Brašais ugunsdzēsējs, kuras vērot ir aicināts ikviens. Pēc stipro vīru prasmju atrādīšanas var doties uz Likteņdārzu, kur notiks nu jau tradicionālā Ābolu balle. Ja sestdien nav noskaņojuma ballēties, bet gan iepirkties, tad var doties uz Cēsīm, kur norisināsies ikgadējais Krāmu, kasešu un plašu tirdziņš. Tajā varēs gan iegādāties sev tīkamas senlietas, gan pārdot savu senilo terīni. Nedēļas nogale noslēgsies ar Tēva dienas gājienu, kas sāksies Rīgā pie Brīvības pieminekļa pulksten 12.00 dienā.

PIEKTDIEN, 7.septembrī

Ugunsdzēsības sporta sacensības Brašais ugunsdzēsējs

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Piektdien, 7.septembrī, plkst. 10.00 Jelgavā, Lielupes labajā krastā pretī Jelgavas pilij, notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes, Latvijas ugunsdzēsības sporta federācijas un Jelgavas pilsētas pašvaldības rīkotās sacensības ugunsdzēsības sportā Brašais ugunsdzēsējs.

Sacensību mērķis ir popularizēt ugunsdzēsības sportu ne tikai VUGD darbinieku vidū, bet arī iedzīvotāju vidū, iesaistot viņus šajā aizraujošajā sporta veidā. Šogad sportisko meistarību noteiks un jaunus rekordus uzstādīs ugunsdzēsības sporta disciplīnās Izvēršanās no motorsūkņa. Sacensības notiks piecās dažādās komandu grupās – VUGD struktūrvienību, citu ugunsdzēsības organizāciju, sieviešu, jauniešu zēnu un meiteņu komandu grupās.

Par titulu „Brašais ugunsdzēsējs cīnīsies 40 komandas no visas Latvijas. Aicinām nākt un klātienē atbalstīt savu favorīt komandu, jo sportā ir svarīga ne tikai meistarība, bet arī līdzjutēju atbalsts! Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Sacensības Brašais ugunsdzēsējs Jelgavā norisinājās no 1998.gada līdz 2008.gadam. Šo desmit gadu laikā ik gadu iedzīvotāji un ugunsdzēsības sporta entuziasti pierādīja savus spēkus un prasmes ugunsdzēsības sportā. 2014.gada rudenī sacensību rīkošanas tradīcija tika atjaunota un šogad notiks jau 15.ugunsdzēsības sporta sacensības Brašais ugunsdzēsējs.

SESTDIEN, 8.septembrī

Ābolu balle Likteņdārzā 

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Jau trešo gadu Likteņdārzā norisināsies tradicionālā rudens Ābolu balle. 8.septembrī no pulksten 11.00 līdz 15.00 lieli un mazi būs mīļi gaidīti Likteņdārzā uz ābolu ražas svētkiem, lai kopīgi vāktu ābolus, spiestu sulas, vārītu ievārījumu, ceptu pankūkas, uzzinātu jaunāko par ābolu šķirnēm un baudītu tautas deju priekšnesumus un īpašas aktivitātes bērniem.

Ābolu balle tradicionāli iezīmē rudens iestāšanos Likteņdārzā, un šogad ābolu raža solās būt jau lielāka. Likteņdārza ābeļu aleja ir viens no centrālajiem dārza elementiem, kas tika izveidota 2008. gadā, kad Latvijā zināmi cilvēki iestādīja 78 ābelītes Likteņdārza draugu alejas abās malās. Tur aug Cukuriņš, Baltais dzidrais, Sīpoliņš, Rīgas rožābele, Auksis, Konfetnaja un citas Latvijā populārās ābolu šķirnes.

Ikviens Likteņdārza apmeklētājs no pulksten 11.30 būs aicināts piedalīties ābolu ražas novākšanā un sagatavošanā kopā ar Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award dalībniekiem.

No savāktajiem un Latvijas zemnieku audzētajiem āboliem, ko sagādās Latvijas Zemnieku federācija, tiks spiesta sula – gan ar interesantām vēsturiskām ierīcēm, gan ar pavisam modernu un jaudīgu sulas spiedi, kas nodrošinās arī tūlītēju sulas fasēšanu plastmasas maisos aukstā un karstā veidā. Šo sulu par ziedojumiem būs iespējams iegādāties arī līdzi ņemšanai.

Savukārt Latvijas Lauku sieviešu apvienības pavāres uz ugunskura gatavos ābolu ievārījumu, kuras par ziedojumiem būs iespējams baudīt kopā ar Road Cafe šefpavāru gatavotajām pankūkām.

Likteņdārza ābeles kopš to stādīšanas aprūpē Latvijas Dārzkopības institūta vadošā pētniece Māra Skrīvele, kura arī šoreiz viesosies pasākumā un stāstīs par jaunākajām ābolu šķirnēm un jaunumiem šajā jomā.

Īpašas aktivitātes būs sagatavotas arī pasākuma jaunākajiem apmeklētājiem – gan radoši izglītojošajā laukumā, gan kopā ar ģimenēm dodoties ekspedīcijā Likteņdārzs. Savukārt visus pasākuma apmeklētājus ar tautasdeju priekšnesumiem priecēs Jēkabpils Valsts ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvu Kauranieši. Pasākumu vadīs un ar muzikāliem priekšnesumiem klātesošos iepriecinās arī Latvijas Nacionālās operas un baleta orķestra mūziķis Jānis Ļūmanis.

Dalība pasākumā – bez maksas, degustācija, ieeja Likteņdārzā un auto stāvvieta – par ziedojumiem.

Līgatnes dabas takās Pūču diena

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Pūces jau izsenis godātas kā zināšanu un gudrības simbols, tādēļ jaunā mācību gada ievadā sestdien, 8.septembrī, Līgatnes dabas takas aicina uz Pūču dienu, ļaujot iepazīt un izzināt te mītošos pūčveidīgos putnus un aplūkot, kā pūces iejutušās savā jaunajā mītnē.

Pūču dienas ietvaros no plkst. 12.00 līdz plkst. 15.00 pie jaunās pūču mītnes Latvijas Pūču izpētes biedrības pārstāvis Gaidis Grandāns apmeklētājus sagaidīs ar stāstiem un demonstrējumiem par šiem putniem, kā arī norisināsies dažādas radošās darbnīcas visai ģimenei.

Laikā, kad daudzi lieli un mazi skolas bērni uzsāks savas mācību gaitas, Līgatnes dabas taku pūces svin pārvākšanos uz svaigiem apartamentiem – jauno Pūču māju. Gan urālpūce Čiepstonis un ausainā pūcīte Aušuks, gan ūpju pāris Hugo un Dāma, kā arī abas meža pūču meitenes Frīda un Aktrise tagad mitināsies jaunā vietā – mežainā kalna pakājē, taku maršrutā aiz Rotaļu laukuma.

Īpaši priecīga par gaidāmajām pārmaiņām ir ausainā pūcīte Aušuks, jo nu tai piederēs krietni plašāks voljers, kur izvingrināt spārnus, kā arī kaimiņos vairs nebūs ne āpšu brāļu un vāveres Pelēcītes, ne arī abi melnie Līgatnes dabas taku runči – Moris un Runka. Katrai pūču sugai nu ir pieejams savs atsevišķs un labiekārtots iežogojums, ar drošām paslēptuvēm, pusdienu ieturēšanas bluķiem, sēžamlaktām un citām jaunām lietām.

Vecās pūču mājas vietā Līgatnes dabas takas plāno veikt rekonstrukcijas darbus un ar laiku izmitināt 2018.gada dzīvnieku – vāveres.

Gaujas Nacionālā parka Līgatnes dabas takas izveidotas 1975.gadā mežainām gravām bagātā apvidū, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar Latvijā dzīvojošo savvaļas dzīvnieku sugām, dabas daudzveidību un dabas aizsardzības nepieciešamību. Lai to īstenotu, Līgatnes dabas takās regulāri notiek izglītojoši pasākumi par Latvijā sastopamajiem savvaļas dzīvniekiem, dodot iespēju visiem interesentiem sīkāk iepazīt šo dzīvnieku bioloģiju, dzīvesveidu, uzvedību un nozīmi dabā, kā arī iepazīsties ar Līgatnes dabas takās dzīvojošiem konkrētās sugas pārstāvjiem.

Jaunumus par norisēm Līgatnes dabas takās, darba laiku un informāciju par šeit apskatāmajiem dzīvniekiem var uzzināt mājaslapā www.ligatnesdabastakas.lv un Facebook profilā: www.facebook.com/LigatnesDabasTakas/.

Krāmu, kasešu un plašu tirdziņš mākslas telpā MALA

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Māklsas telpā MALA, Lielā Skolas ielā 4, Cēsīs, sestdien, 8.septembrī, notiks ikgadējais Krāmu, kasešu un plašu tirdziņš. Tirdziņa sākums pulksten 11.00.

Tirdziņā aicināts piedalīties ikviens interesents, kam mājās ir kāda lietota, jauna vai pašdarināta lieta, kas meklē jaunu saimnieku. Tas var būt jebkas – sākot no senas zupas terīnes, šūpuļzirdziņa vai fotokameras, līdz pat lustrai, balles kurpēm, vijolei un spalvaskātam.

Īpaša uzmanība šogad tiek pievērsta ar mūziku saistītām lietām – ar vairāk nekā 1 500 vinila platēm tirdziņā piedalīsies mūzikas kolekcionāri no Rīgas, Daugavpils un Cēsīm. Būs apskatāma un iegādājama arī mūzikas atskaņošanas aparatūra, kā arī aizvien lielāku popularitāti atgūstošs fenomens – mūzikas kasetes.

Visas dienas garumā par muzikālo noformējumu rūpēsies vinilplašu un kasežu entuziasti DJ Raimonds Mežaks, DJ Kalvis Amantovs un DJ Caurvējš, kā arī īpašais viesis no Sēlijas.

Neiztrūks arī izglītojošā daļa – plkstn.19:00 notiks lekcija Latvijas mūziķu izdevumi vinila skaņuplatēs 2010–2018 un diskusija Raimonda Mežaka vadībā.

Pēc lekcijas un diskusijas noslēguma – latviešu mūzikas vinila diskotēka.

Tirgoties gribētāji aicināti pieteikties Mākslas telpas MALA Facebook lapā https://www.facebook.com/telpamala/,rakstot uz telpamala@gmail.com, vai arī zvanot 26101945 (Kristīne), 25654341 (Didzis).

Links uz pasākumu Mākslas Telpā MALA: https://www.facebook.com/events/303789963536896/

Ieskats 2017.gada tirdziņā šeit.

SVĒTDIEN, 9.septembrī

Tēva dienas festivāls un gājiens 2018

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

9.septembrī, pulksten 12.00 no Brīvības pieminekļa Rīgā sāksies tradicionālais Tēva dienas gājiens, kurā aicinātas piedalīties ģimenes no visas Latvijas. Gājiens noslēgsies Vērmanes dārzā pie skatuves, kur uzreiz gaidāms svētku koncerts. Šogad uz Tēva dienu ielūdz Valsts iniciatīva Latvijas Goda ģimenes gads, svētkus kā ik gadu organizē Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv. Svētki Vērmanes dārzā norisināsies visas dienas garumā līdz pat plkst. 17.00. Ieeja bez maksas.

Par godu Tēva dienai, ko Latvijā oficiāli atzīmē septembra otrajā svētdienā, Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” jau sesto gadu Rīgā rīko Tēva dienas festivālu. Svētku organizēšanas mērķis ir Latvijas ģimenēs nostiprināt Tēva dienas svinēšanas tradīciju, tādējādi sakot tētiem paldies, aktualizēt tematu par tēva nozīmi bērna dzīvē un veicināt tēva un bērna brīvā laika pavadīšanu kopā.

Atgādinām, ka Tēva dienas gājiens un festivāls tiks fotografēts, vizuālie materiāli tiks izmantoti Tēva dienas un to atbalstītāju mājas lapās, medijos un sociālajos tīklos.

SVĒTKU GĀJIENS

Pulcēšanās gājienam no plkst. 11.00 pie Brīvības pieminekļa, un tās laikā tiks uzņemta gājiena dalībnieku kopbilde no putna lidojuma. Gājienā aicināta piedalīties ikviena ģimene, kura vēlas sveikt tētus visā Latvijā. Pirms gājiena cienāsim ar gardumiem. Gājiena sākums plkst. 12.00. Gājiena maršruts: Brīvības piemineklis → Brīvības bulvāris → Elizabetes iela → ieiešana Vērmanes dārzā pa Elizabetes un Kr. Barona ielas stūra vārtiem.

UZ SKATUVES

Plkst. 12.20 (laiks nav precīzs, koncerts sāksies, kad parkā ieradīsies gājiens)

Tēva dienas festivāla svinīgā atklāšana – jau sesto gadu pēc kārtas Tēva dienas festivāla gājiena priekšgalā svinīgi dodas Latvijas Republikas Zemessardzes orķestris iedvesmojošā diriģenta Anda Kareļa vadībā. Noslēdzoties gājienam, orķestris ieskandina Tēva dienas festivāla 2018 atklāšanu. Koncerta programmu atklāj svētku uzrunas.

Pilna pasākuma programma pieejama šeit.


Pievienot komentāru

Igaunijas skandāla ēnā atkāpjas Danske Bank galva

Dānijas lielākās kredītsabiedrības Danske Bank izpilddirektors atkāpies no amata pēc tam, kad iekšējā izmeklēšanā izdevies noteikt, cik daudz naudas nelikumīgi legalizēts caur tās atzaru Igaunijā.

Vēlas pārveidot Drošības policiju par Nacionālās drošības dienestu

Lai pilnveidotu valsts drošības iestāžu regulējumu, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija trešdien, 19.septembrī, trešajā lasījumā atbalstīja grozījumus Valsts drošības iestāžu likumā un ar tiem saistītos likumprojektus.

Datu aizsardzības regulas pirmajās 100 piemērošanas dienās saņemtas 20 sūdzības

Eiropas Savienības Vispārējās datu aizsardzības regulas piemērošanas pirmajās 100 dienās Datu valsts inspekcija saņēmusi 20 datu aizsardzības pārkāpumu paziņojumus, Saeimas Eiropas lietu komisijas sēdē informē DVI direktore Daiga Avdejanova.

EM: Nebanku kredītu devējiem rūpīgāk jāveic klientu maksātspējas vērtēšana

Lai arī nozares darbībā esot vērojami uzlabojumi, Ekonomikas Ministrijas aicina veikt grozījumus, kas liktu nebanku kredīta izsniedzējus veikt rūpīgāku klientu maksātspējas izvērtēšanu un ļautu kreditētājiem apmainīties ar informāciju.                                           

Pieprasa 6,4 miljonus eiro sociālās aprūpes darbinieku algām; pieteikts 8 stundu badastreiks

Labklājības ministrija nākamgad budžeta ir pieprasījusi papildu 6,4 miljonus eiro atalgojuma palielināšanai valsts sociālās aprūpes centru darbiniekiem.

Saeimā plūcas par pieprasījumu vērtēt centienus atcelt «tikumības grozījumus»

Saeimas Pieprasījumu komisijas sēdē izcēlās spraiga vārdu apmaiņa starp atsevišķiem deputātiem un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem par Saeimas opozīcijas deputātu pieprasījumu Ministru prezidentam Mārim Kučinskim par biedrības Papardes zieds interešu aizstāvības pasākumiem tā dēvēto «tikumības grozījumu» atcelšanai.

Interneta lietotāju īpatsvars Igaunijā visstraujāk aug senioru vidū

Interneta lietotāju skaits Igaunijā ir sasniedzis 89% no ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem. Interesanti, ka no vecuma grupām straujākais pieaugums pēdējo triju mēnešu laikā novērots 65-74 gadu veco igauņu vidū, tā liecina oficiālā statistika.

Nākamo trīs gadu periodam ES fondu vadībai pieejami 56 miljoni

Eiropas Savienības fondu vadības un kontroles sistēmas uzturēšanai un darbības programmas Izaugsme un nodarbinātība ietvaros īstenoto projektu administrēšanas nodrošināšanai no 2019.gada līdz 2021.gada nogalei būs pieejami gandrīz 56 miljoni eiro.

Aicina Regulatoru izvērtēt elektroenerģijas sadales pakalpojumu tarifu aprēķinu

Valsts kontroles revīzijas secinājumi par akciju sabiedrības Sadales tīkls sadales pakalpojumu tarifiem apliecina, ka jau pirms pāris gadiem saņemtās OECD rekomendācijas sabiedrisko pakalpojumu tarifu noteikšanā rūpīgi jāizvērtē un jāievieš, lai nodrošinātu un līdzsvarotu gan sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja, gan lietotāju intereses.

Ķīna ASV ievedmuitai atbild ar tarifu paaugstināšanu 51 miljarda eiro vērtībā

Pekina paziņojusi par atbildes ievedmuitas tarifu paaugstināšanu importa precēm no Amerikas Savienotajām Valstīm 60 miljardu ASV dolāru vērtībā. Solis sekojis Vašingtonas šīs nedēļas paziņojumam, ka ASV attiecinās ievedmuitu uz precēm no Ķīnas, kuru vērtība ir 200 miljardi ASV dolāru.

Policija norāda uz stagnāciju satiksmes drošības jomā; Latvijā nav būtiski samazinājies dzērājšoferu skaits

Šogad satiksmes negadījumos gājis bojā 91 cilvēks un Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieka Normunda Krapša vērtējumā satiksmes drošībā iestājusies stagnācija.

ES iedzīvotāji uzskata, ka vairākās jomās nepieciešama lielāka ES iesaiste

Saskaņā ar Eiropas Parlamenta Eirobarometra aptauju, publicētu astoņus mēnešus pirms Eiropas vēlēšanām, Eiropas Savienības iedzīvotāji uzskata, ka vairākās jomās nepieciešama lielāka ES iesaiste. Prioritātes – terorisma draudi, bezdarbs un apkārtējās vides aizsardzība.

Pauž atbalstu advokātu biroja tiesiskā statusa nostiprināšanai likumā

Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas deputāti komisijas sēdē otrdien, 18.septembrī, pauda atbalstu advokātu biroja tiesiskā statusa nostiprināšanai likumā un rosināja atbildīgās institūcijas turpināt kopīgu darbu pie Advokatūras likuma grozījumu izstrādes.

Latgales degradēto teritoriju atjaunošanai plāno piesaistīt vēl 29,5 miljonus eiro

Ministru kabinets atbalstījis Rīcības plānu Latgales reģiona ekonomiskajai izaugsmei 2018.–2021.gadam, kas paredz degradēto teritoriju atjaunošanai Latgalē papildus piesaistīt vēl 29,5 miljonus eiro.

Polija lūdz valstī izveidot pastāvīgu ASV karabāzi – «Trampa Cietoksni»

Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps paziņojis, ka Vašingtona nopietni attiecas pret Polijas aicinājumu valstī izveidot pastāvīgu ASV militāro bāzi, ar ko Varšava vēlas nodrošināties pret Krievijas agresiju.

Latvijā izvietotajam NATO bataljonam plāno pievienoties arī Melnkalne

Latvijā izvietotajai NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupai plāno pievienoties arī Melnkalne, paziņo NATO Sabiedroto spēku augstākās virspavēlniecības Eiropā komandiera vietnieks, ģenerālis Džeimss Everards.

Krievijas lidmašīnu pie Sīrijas notriekuši sabiedrotie, mērķējot uz izraēliešiem

Noskaidrojies, ka Krievijas lidmašīna, kura pirmdien pazudusi bez vēsts Vidusjūrā pie Sīrijas tikusi, tikusi notriekta ar pretgaisa raķeti, kļūdoties Sīrijas spēkiem, kad tie savukārt tēmējuši uz Izraēlas iznīcinātāju lidmašīnām. Tā pavēstījis Krievijas aizsardzības resors un norādījis, ka lidaparātā atradušies 15, nevis 14 karavīri, kā ziņots iepriekš, un incidentā visi gājuši bojā.

Pretrunīgi vērtēto Laika priekškaru pie Nacionālā teātra šogad tomēr nebūvēs

Rīgas domes Īpašuma departaments pieņēmis lēmumu pagaidām tomēr neizbūvēt plaši apspriesto objektu Laika priekškars Latvijas Nacionālā teātra ozolu alejā, vēsta Rīgas domes Pilsētas īpašumu komitejas vadītājs Oļegs Burovs.

Plāno paplašināt personu loku, kas ir tiesīgs iepazīties ar krimināllietas materiāliem pēc kriminālprocesa pabeigšanas

Sabiedrības informēšanas nolūkā žurnālisti būs tiesīgi iepazīties ar krimināllietas materiāliem pēc kriminālprocesa pabeigšanas un galīgā nolēmuma stāšanās spēkā.

Robežsargi automašīnā atrod vairāk nekā 140 kg hašiša

Grebņevas robežkontroles punktā šā gada 16.septembrī tika aizturēts 1991.gadā dzimis vīrietis un viņa automašīnā speciāli ierīkotā slēpnī konstatēts pēdējos gados lielākais narkotisko vielu daudzums – 145,3 kilogrami.

Daimler, BMW un VW tur aizdomās par ekotehnoloģiju izstrādes ierobežošanu

Eiropas Komisija ir sākusi izmeklēšanu pret vācu autobūves milžiem, BMW, Daimler un Volkswagen Group uz aizdomu pamata, ka tie varētu būt vienojušies ierobežot tīru izplūdes gāzu tehnoloģiju izstrādi.

Latvija nākamo piecu gadu laikā bēgļu atbalsta mehānismā Turcijai iemaksās teju 1,8 miljonus eiro

Latvija nākamo piecu gadu laikā Bēgļu atbalsta mehānismā Turcijai kopumā iemaksās 1 776 117 miljonus eiro, lēma valdība.

Brīvo darbvietu skaits 2.ceturksnī pieaug par 7,8 tūkstošiem jeb 46,6%

Brīvo darbvietu skaits šī gada 2.ceturksnī Latvijā bija 24,5 tūkst. un, salīdzinot ar 2017.gada 2.ceturksni, to skaits ir pieaudzis par 7,8 tūkst. jeb 46,6%. Sabiedriskajā sektorā bija 7,2 tūkst. brīvo darbvietu, privātajā – 17,3 tūkst. gada laikā privātajā sektorā brīvo darbvietu skaits palielinājies par 6,7 tūkst. jeb 63,9%, savukārt sabiedriskajā – par 1,0 tūkst. jeb 16,8%.

Veicinās lauksaimnieku iesaistīšanos apdrošināšanas pakalpojumu izmantošanā

Valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas sagatavotās izmaiņas noteikumos par valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu ražas, dzīvnieku un augu apdrošināšanai.

Turpina meklēt risinājumus nolietoto riepu krājumiem

Valdība atbalstījusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagatavoto informatīvo ziņojumu Par nolietoto riepu apsaimniekošanu. Ziņojumā iekļautās turpmākās rīcības paredz dažādus pasākumus, lai risinātu jautājumu attiecībā uz pārstrādes un reģenerācijas jaudu attīstību, kā arī ne mazāk svarīgi ir nodrošināt jau uzkrāto nolietoto riepu apsaimniekošanu.