bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Trešdiena 17.10.2018 | Vārda dienas: Karīna, Gaits
LatviaLatvija

Maršruts nedēļas nogalei: Tukumā - Helovīnu pasākums , Rīgā - ķirbju skaistumkonkurss

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

PIEKTDIEN, 27.OKTOBRĪ 

RĪGĀ – Atstarojošo tērpu un aksesuāru modes skate SPIID

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Attēlam ir ilustratīva nozīme

Valsts policija sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) maģistra programmas absolventi Sabīni Vīksni realizē projektu – modes skati SPIID. Tās laikā klātesošos iepazīstinās ar īpaši radītu gaismu atstarojošu tērpu un aksesuāru līniju, tādejādi sabiedrībā aktualizējot atstarotāju lietošanas paradumu nozīmību.

Pasākums norisināsies piektdien, 27.oktobrī Rīgā, Daugavgrīvas ielā 32 (nepabeigtais tilts). No pulksten 18.30 laipni aicināti nākt un ieņemt labākās vietas uz tilta, jo jau pulksten 19.00 sāksies SPIID modes skate. Pirms modes skates būs iespēja sasildīties ar karstu tēju un iepazīties ar informatīvajiem materiāliem, vēsta pasākuma rīkotāji.

Atstarojošo virsapģērbu un aksesuāru kolekcija SPIID radīta cilvēku drošībai, kas kājāmgājējus diennakts tumšajā laikā pasargās uz Latvijas ceļiem un ielām.

Jānorāda, ka kolekcijas autore ir Sabīne Vīksne, kura šajā pavasarī absolvēja LMA dizaina nodaļas maģistratūru.

Projekta mērķis ir informēt un izglītot sabiedrību par līdzatbildības nozīmību atstarotāju lietošanā un redzamībā uz Latvijas ceļiem. Tāpat piesaistīt sabiedrības uzmanību, izglītot pasākuma apmeklētājus un pārējos. Pievērst sabiedrības uzmanību savai drošībai uz ceļiem un ielām diennakts tumšajā laikā – vairāk izmantot atstarotājus gan integrētus apģērbā, gan aksesuāros.

Uz pasākumu lūdzam ierasties laikapstākļiem piemērotā apģērbā, jo pasākums notiks zem klajām debesīm, aicina rīkotāji.

SESTDIEN, 28.OKTOBRĪ

TUKUMĀ – Saldumus vai izjokosim? – Merci Kafe

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Ikviens aicināts uz Tukuma pilsētas omulīgo kafejnīcu Merci Kafe, kur šajā nedēļas nogalē norisināsies Helovīnu pasākums īpašās svētku noskaņās ar dažādiem pārsteigumiem dzīvās mūzikas pavadījumā.

Jāatzīmē, ka kafejnīcas īpašnieki Anija Rabkeviča un Rinalds Pluģis vēsta, ka pasākuma laikā būs iespēja baudīt ne tikai dzīvās mūzikas pavadījumu, bet īpaši sestdienas, 28.oktobra, vakaram gatavotas arī jaunas kokteiļu receptes.

Turklāt Tukuma pilsētas iedzīvotāji un viesi aicināti būt radoši, izvēloties pasākumu apmeklēt interesantā kostīmā. Būšot arī pārsteigumi, sola īpašnieki.

Vairāk par pasākumu iespējams lasīt šeit.

Merci Kafe

Tukums.Ejot, braucot pat lidojot.Ja vēlme paēst, tas Tev ir pa ceļam.Tiekamies Merci Kafe.

Posted by Merci Kafe on Mittwoch, 2. August 2017

RĪGĀ – Pirmais ķirbju skaistumkonkurss 2017

Jau šo sestdien, 28.oktobrī, pulksten 21.30, uzzināsim skaistumkonkursa Latvijas ķirbis 2017 uzvarētāju, Dzirnavu ielā 59, Rīgā. Ķirbji ir ieradušies no visiem Latvijas novadiem un tos jau šobrīd var aplūkot restorāna Tex Mex āra pagalmā.

Šonedēļ ķirbji no visas Latvijas ir sabraukuši uz Rīgu, lai sacenstos, kurš krāšņāks – grebti, krāsoti, lieli un mazi.

Organizatori vēsta, ka īpaši krāšņi ķirbji izskatīšoties noslēguma pasākumā, kur noformējums tiks papildināts ar speciālu izgaismojumu. Ķirbji ir gatavi atrādīties visiem interesentiem un pasākuma laikā pacienāt ar gardiem dzērieniem.

Vienlaikus minēts, ja vēl kāds ķirbis palicis nepamanīts, līdz sestdienai vēl var papildināt jau esošo konkursantu rindas.

Un kur ir tavs ķirbis? Gaidam ķirbjus līdz 28.oktobrimSkaistāko ķirbi apbalvosim sestdien 21:30Nenokāvē!TEX-MEX Dzirnavu iela 59

Posted by Tex-Mex Republic on Freitag, 20. Oktober 2017

SVĒTDIEN, 29.OKTOBRĪ

JŪRMALĀ – Lieliskais Garāžseil

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Svētdien, 29.oktobrī, Pumpuru vidusskolā Kornvalda ielā 8, Jūrmalā notiks pirmais sociālās uzņēmējdarbības pasākums Lieliskais Garāžseil – lietotu preču tirdziņš ģimenēm, veicinot pašmāju uzņēmējdarbību.

Pasākuma viesus iepriecinās arī skolnieku stends kurā ar pašdarinātām lietām tirgosies bērni.

Programmā paredzēti arī muzikāli pārsteigumi no Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošās studijas un Lauras Railas vokālo ansambli, kā arī biodeju projekts Biodanza.

Ref: 225.000.103.2502


Pievienot komentāru

CVK neatbalsta deputāta kandidātu Barčas un Klauža lūgumus pārskaitīt vēlēšanās par viņiem izdarītās atzīmes

Centrālā vēlēšanu komisijas vairākums otrdien, 16.oktobrī, neatbalstīja deputāta amata kandidātu Aijas Barčas un Jāņa Klauža lūgumus pārskaitīt 13.Saeimas vēlēšanās par viņiem izdarītās atzīmes.

Nabadzības riskam pakļauto iedzīvotāju īpatsvars Baltijas valstīs augstāks par ES vidējo

Nabadzības vai sociālās atstumtības riskam pakļauto iedzīvotāju īpatsvars Baltijas valstīs ir augstāks par Eiropas Savienībā vidējo, liecina ES statistikas biroja Eurostat dati, kas apkopoti par 2017.gadu un aptver 23 no 28 bloka valstīm.

Nav skaidrs, kur palikusi nauda; Latvijas auto ārkārtas kopsapulcē atceļ padomi

Autopārvadātāju asociācijas Latvijas auto biedri ārkārtas kopsapulcē nobalsoja par esošās padomes atcelšanu. Padome no biedru puses tika kritizēta par asociācijas budžetu, tāpat padomes sēžu protokolos nav atrasts neviens iebildums valdei, kas liekas aizdomīgi. Asociācijas biedri arī pauda, ka padome tērē pārāk daudz līdzekļus biroja uzturēšanai, algām, automašīnām un citām lietām.

Plāno ierobežot bezmaksas plastmasas maisiņu izsniegšanu tirdzniecības vietās

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputāti trešajā lasījumā atbalstīja grozījumus Iepakojuma likumā, kas paredz tirdzniecības vietās no 2019.gada 1.janvāra ierobežot bezmaksas plastmasas maisiņu izsniegšanu patērētājiem.

Citāda adopcija jeb neiespējamais kļuvis iespējams

«Beidzot par prioritāti kļuvis bērns. No šodienas mainās adopcijas process – bērni un potenciālie vecāki varēs cits citu iepazīt satikšanās pasākumos,» stāsta atbalsta programmas Plecs stratēģiskais vadītājs Jānis Erts.

Bijušajam parlamentārietim Kļaviņam piemēro 120 stundas piespiedu darba un liek valsts budžetā atmaksāt teju 10 000 eiro

Ģenerālprokuratūra nu jau bijušajam Saeimas deputātam Askoldam Kļaviņam saistībā ar nelikumīgu transporta kompensācijas iegūšanu piemērojusi 120 stundas piespiedu darba un uzlikusi valsts budžetā atmaksāt gandrīz 10 000 eiro.

Tautsaimniecības komisija konceptuāli atbalsta depozīta sistēmas ieviešanu

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputāti konceptuāli atbalstīja grozījumus Iepakojuma likumā, kas paredz ieviest depozīta sistēmu dzērienu iepakojumiem. Plānotās sistēmas mērķis ir nodrošināt maksimālu iepakojuma atkārtotu izmantošanu.

Lietuva sadarbosies ar Ukrainu finanšu tehnoloģiju jomā

Lietuvas un Ukrainas centrālās bankas ir apņēmušās kopīgi strādāt ar uzņēmējdarbības vides vienkāršošanu par labu finanšu tehnoloģiju pakalpojumu attīstībai un ir noslēgušas savstarpēju sadarbības līgumu.

Apsūdzētais Maxima būvinženieris pieļauj, ka lielveikala sagrūšanu varēja ietekmēt celtniecības laikā notikušais ugunsgrēks

Zolitūdes lielveikala Maxima jumta sagrūšanu varēja izraisīt iepriekš būvniecības laikā notikušais ugunsgrēks un vēl citi iemesli, savās pirmstiesas izmeklēšanas sniegtajās liecībās paudis Zolitūdes traģēdijā apsūdzētais lielveikala būvinženieris Ivars Sergets.

Administratīvo pārkāpumu lietas varēs izskatīt efektīvāk un īsākā laika periodā

Šobrīd spēkā esošais Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss ir padomju laika mantojums un grozīts vairāk nekā 150 reizes. Liela daļa no šobrīd administratīvo pārkāpumu sistēmā identificētajām problēmām ir saistāmas ar neskaidru un neefektīvu normatīvo regulējumu, tādēļ Saeimas Juridiskā komisija otrdien, 16.oktobrī, galīgajam lasījumam parlamentā atbalstīja Administratīvās atbildības likuma projektu, kas paredz būtiskas izmaiņas administratīvo pārkāpumu izskatīšanā.

VM nosaka prasības elektromagnētiskā lauka radītā riska novēršanai

Ministru kabineta sēdē apstiprināts Veselības ministrijas sagatavotais noteikumu projekts, kas nosaka prasības elektromagnētiskā lauka radītā riska novēršanai.

Latvijā procentuāli mazinājies izglītību pametušo jauniešu skaits

Vecumā no 18 līdz 24 gadiem izglītību Latvijā 2017.gadā priekšlaicīgi pametuši 8,6% jauniešu, kamēr Eiropas Savienības vidējais rādītājs ir 10,6%. Tikmēr 2016.gadā izglītību priekšlaicīgi pametušo attiecīgajā vecumposmā bija vairāk: Latvijā – 10%, bet ES vidēji – 10,7%, liecina Eiropas Komisijas ikgadējais ziņojums Education and Training Monitor.

Latvijas iedzīvotāji grib dzīvot «zaļāk» un dabai draudzīgāk

Latvijas iedzīvotāji ir pārliecināti, ka nepieciešama ne tikai atkritumu šķirošana, bet to mērķtiecīga samazināšana, – tā liecina jaunākā Baltic International Bank Latvijas barometra pētījuma rezultāti.

Igaunijā izmeklē traģisku gāzes saindēšanos ģimenes mājoklī

Policija Tallinā izmeklē divu bērnu nāvi no saindēšanās ar gāzi. Traģiskais negadījums aizvadītajā nedēļas nogalē noticis kādā jaunuzceltā ģimenes mājā, Igaunijas galvaspilsētā.

Koalīcija tomēr neatbalsta priekšlikumu nevalstiskā sektora finansēšanai novirzīt 1% no IIN

Neskatoties uz to, ka koalīcijas partneri iepriekš pauda konceptuālu atbalstu Vienotības priekšlikumam nevalstiskā sektora finansēšanai novirzīt 1% no iedzīvotāju ienākuma nodokļa, tomēr pirmdien Zaļo un zemnieku savienība un Visu Latvijai!–Tēvzemei un brīvībai/LNNK lēma šo priekšlikumu nevirzīt tālāk.

Trasta komercbankas administrators septembrī atguvis 361 130 eiro

Likvidējamās Trasta komercbankas administrators šogad septembrī atguvis 361 130 eiro, kas ir 6,8 reizes vairāk nekā mēnesi iepriekš, kad tika atgūti 52 408 eiro, liecina oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis publicētais pārskats.

Skolēni Ukrainā mācās, kā glābties bombardēšanas gadījumā

Karš Ukrainas austrumos, kurā kopš 2014.gada nonāvēti vairāk nekā 10 000 cilvēku, atstājis iespaidu arī uz reģiona skolu mācību programmu. Vairākos simtos skolu, kuras atrodas frontes līnijas tuvumā, ir izveidotas bumbu patvertnes un regulāri notiek kara apmācības.

16.oktobra rītā ugunsgrēkā Garkalnes novadā gāja bojā cilvēks

Otrdienas, 15.oktobra, rītā pulksten 5.01 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Garkalnes novadu, kur ugunsgrēks bija izcēlies gāzes uzpildes stacijas mājiņā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka mājiņa deg 50 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks.

Prezidents izsludina likumu par čekas dokumentu publiskošanu

Valsts prezidents Raimonds Vējonis otrdien, 16.oktobrī, izsludinājis likumu par bijušās Latvijas PSR Valsts drošības komitejas dokumentu publiskošanu, liecina publikācija oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis.

Progresīvie aicina izveidot valdību bez oligarhiem

Politiskā partija Progresīvie aicina Saeimā ievēlētās partijas pārtraukt oligarhu ietekmi uz Latvijas politiku un izveidot valdību, kas pārtrauktu Latvijas valsts nozagšanas tradīciju.

Krievijas Pareizticīgā baznīca pārtrauc kontaktus ar Konstantinopoles patriarhātu

Krievijas Pareizticīgā baznīca ir paziņojusi par vēsturisku kontaktu saraušanu ar konfesijas virsorganizāciju, Ekumenisko patriarhātu Stambulā. Šāds lēmums pieņemts, jo Maskava atteikusies atzīt organizācijas piešķirto neatkarību Ukrainas Pareizticīgai baznīcai.

Zaļāko zīmolu topa pētījums: pieaug iedzīvotāju skaits, kuri šķiro atkritumus

Latvijā aizvien vairāk cilvēku domā par vidi, arī saimniekojot savā mājoklī. 57% iedzīvotāju atzīst, ka viņu mājsaimniecībā šķiro atkritumus, turklāt 83% uzskata, ka to darīt ir svarīgi, liecina DDB Latvia sadarbībā ar AS Latvijas Zaļais punkts veiktais zaļāko zīmolu topa pētījums.

JKP piedāvātais valdības modelis saņēmis pirmo noraidījumu

Jaunā konservatīvās partijas piedāvātais piecu partiju valdības modelis saņēmis pirmo noraidījumu, turklāt ne viena vien tajā iekļautā partija sliecas piekrist, ka pirms amatu dalīšanas valdībā būtu jāvienojas par darāmajiem darbiem.

Vējonis izsludina Satversmes grozījumus par Valsts prezidenta atklātu ievēlēšanu

Valsts prezidents Raimonds Vējonis izsludinājis grozījumus Satversmē, kas paredz Valsts prezidentu parlamentā ievēlēt atklāti, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis.

Jaunā Vienotība daudzu neskaidrību dēļ vēl nevarot teikt «jā» vai «nē» JKP piedāvājumam par topošo valdību

Jaunā Vienotība vēl nevar teikt «jā» vai «nē» Jaunās konservatīvās partijas piedāvājumam par topošo valdību, jo ir daudz jautājumu un neskaidrību, žurnālistiem sacīja JV priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš.