bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Otrdiena 17.07.2018 | Vārda dienas: Aleksejs, Aleksis
LatviaLatvija

Maršruts nedēļas nogalei: dziesminieki Vērmanītī, laivu brauciens un deju meistarklase

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

 

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Dziesmu svētku nedēļas nogalē visā Latvijā norisināsies pasākumi, kas saistīti ar XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, kā arī daudz un dažādi pasākumi, kas dos iespēju kvalitatīvi pavadīt brīvdienas arī citos veidos. BNN komanda aicina ielūkoties Maršrutā, lai varētu izvēlēties, kurš pasākums ir vispiemērotākais brīvdienu pavadīšanai: Dziesmu un Deju svētku koncerti, laivu brauciens vai ekskursija pa vienu no Latgales pērlēm – GORU.

PIEKTDIEN, 6.jūlijā

Kā labāk lasīt cilvēkus? Reprezentatīvās sistēmas

 

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Šajā seminārā apgūtās zināšanas Tev palīdzēs labāk saprast savas un sev svarīgo cilvēku «dīvainības», uzlabot komunikāciju un vairot sapratni par dažādu cilvēku uztverēm.

NLP jeb Neirolingvistiskā programmēšana ir zinātne un māksla par cilvēku domu, ķermeņa un emociju mijiedarbību attiecībā uz personīgājiem panākumiem. Tās pamatlicēji jau 70.gadu beigās definēja četrus dominējošos cilvēku uztveres tipus ar nosaukumu Reprezentatīvās uztveres sistēmas.

Apgūstot prasmi cilvēkos atpazīt dominējošo uztveri, mēs iemācāmies – kā labāk runāt ar katru cilvēku, ko viņam prasīt, ko neprasīt, kas viņu uzrunā un kā viņu ieinteresēt.

Pats svarīgākais – mēs varam palīdzēt līdzcilvēkiem mazināt konfliktus un iedrošināt katram atrast sev piemērotu nodarbošanos un vidi kurā iederēties. Par to visu sīkāk uzzināsi tieši semināra laikā.

Informācija īpaši noderīga: pārdevējiem, konsultantiem, komandu vadītājiem.

Semināru vadīs – Reinis Kristiāns Širokovs – Sertificēts NLP Meistars un personības pilnveidošanas treneris ar vairāk kā 140 semināru un 250 individuālo konsultāciju pieredzi.

Pasākums notiek izaugsmes centra SPIIKIIZI telpās un tā garums būs  stundas. Līdzi var paņemt kladi pierakstiem.

Programmā :
-Reprezentatīvo sistēmu tests
-Iepazīšanās ar 4 uztveres tipiem
-Praktiskā daļa uztveres tipa “Nolasīšanā”

Cena: 5 Eur
Ja iegādājies biļeti sev un draugam, tad kopā tikai 8.

Norises laiks: 18.30 līdz 20.30

Vieta: SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17a, Rīga

Vietu skaits: 16

Rezervē dalību šeit: https://ej.uz/spiikiizi_9

SESTDIEN, 7.jūlijā

Izzini Goru ekskursijā

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

 

Sākoties vasaras sezonai, no 7.jūlija līdz 25.augustam Latgales vēstniecība GORS atkal piedāvā iepazīt koncertzāles telpas un iespējas izzinošās sestdienu ekskursijās.

Ekskursijas laikā, kura ilgst vienu stundu, tiek iepazīta Lielā zāle Gors, Mazā zāle Zīdaste, semināru zāles, Mēģinājumu zāle, Horeogrāfijas zāle, tāpat ir iespēja pabūt aizskatuves zonā un ielūkoties mākslinieku grimētavās. Apskates laikā interesentiem ir iespēja nokļūt arī uz Latgales vēstniecības GORS Jumta terases, baudot Rēzeknes ainavu no skatu laukuma, bet ekskursijas noslēgumā ikviens tiek laipni aicināts aplūkot aktuālo izstādi pirmā stāva Mākslas galerijā.

Latgales vēstniecību GORS izzinošas ekskursijas no 7.jūlija līdz 25.augustam iecerētas katru sestdienu pulksten 13.00. Ekskursijas maksa ir 2,00 €, bet skolēniem, studentiem un pensionāriem 1,50 €. Biļetes ar samazinātu maksu var iegādāties tikai Latgales vēstniecības GORS kasē.

Piedalīties ekskursijā var, iegādājoties biļeti Latgales vēstniecības GORS kasē vai internetā latgalesgors.lv. Informācijas centrā gaidīs gids, kura vadītajai ekskursijai varēs pievienoties ikviens gribētājs – gan biļetes nopērkot iepriekšpārdošanā, gan tieši pirms ekskursijas. Vietu skaits gan katrā ekskursijā ir ierobežots, tādēļ aicinām biļetes iegādāties laicīgi. Plašāka informācija par ekskursijām, zvanot 64633303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

SIN STILETTOS deju un fitnesa meistarklase Valmierā

 

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Jau 7.jūlijā deju studija SIN STILETTOS viesosies Valmierā ar sievišķīgu un enerģisku deju programmu.

Programmā:
10.00 – 11.30 – Heels class ar treneri Sintija Sin (sievišķīga horeogrāfija uz augstpapēžu kurpēm)
11.30 – 12.00 – Atpūta, sarunas un veselīgas uzkodas.
12.00 – 13.30 – Dance fitness + Stretching ar treneri Justīni Apini
Ja vēlēsies, nodarbību noslēgumā paveikto iemūžināsim arī video.
Iepriekšēja deju pieredze nav nepieciešama.
Atklāj un izcel sevī sievišķību, pārliecību un eleganci, kā arī pavadi savu brīvdienu aktīvi un aizraujoši!

Sūti pieteikumu ar vārdu, uzvārdu un telefona numuru – sinstilettos@gmail.com
Dalības maksa: 20 eiro

Muzikālās pēcpusdienas pie Gulbju dīķa

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Visas vasaras garumā pie Gulbju dīķa norisināsies muzikālās pēcpusdienas, kurā ikviens aicināts baudīt bezmaksas koncertus.

30.jūnijs – Krievu biedrība Posoloņ ansamblis Ļubava.

7.jūlijā – Baltkrievu kopiena Mara
21. jūlijā – Vācu biedrības ansamblis Zusammeinsein
28.jūlijā – Kultūrizglītības biedrība Slavjaņe

SVĒTDIEN, 8.jūlijā

Latviešu dziesminieku koncerts

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Šķiet, neviens nav palaidis garām to, ka šī ir Dziesmu un deju svētku nedēļa. Lai gan tā tuvojas noslēgumam un biļetes uz noslēguma koncertu Zvaigžņu ceļš un deju lieluzvedumu Māras zeme vairs nav pieejamas, svētku progarammā ir daudz citu skaistu koncertu. Viens no tiem svētdienas vakarā. Latviešu dziesminieku koncerts norisināsies Vērmanes dārzā no pulksten 17.00 līdz 20.00.

Dziesminieki – dzejas dziedātāji, tā ir mūsdienu folklora, viena no Latvijas kultūras vērtībām. Dziesminieks ir sava stāsta vēstītājs, personība un reizē arī vienkāršs cilvēks no tautas. Vienkāršība mijas ar izcilo. No pirmā skata vienkāršā muzikālā materiālā un formātā ietērpts dziļš saturs – vēstījums.

Koncertā tiks risināts stāsts par daudzveidīgo dziesminieku kustību šodien – par dažādiem spilgtiem un aktīviem latviešu dziesminiekiem, kā arī par aktualitātēm, dziesminieku festivāliem un to veidotājiem, dziesminieku kopā saucējiem un tradīcijas turpinātājiem Latvijā.

Koncertā satiksimies ar spilgtiem latviešu dziesminiekiem – Maiju Kalniņu, Helēnu Kozlovu, Ēriku Loku, Zandu Štrausu, Andri Akmentiņu, Laini Ligeri-Stengrevicu, Brāļiem Ziemeļiem, Dināru Gulbi, Silvestru Sīli, Reini Jauno un Vinsentu Kūkoju, kā arī ar dzejnieci Agitu Dragunu. Noslēgumā ar dažām dziesmām uzstāsies arī Austrasbērni Kristīnes Sudmales-Locikas vadībā, stāstot par Austras Pumpures ideju turpinājumu un aicinot baudīt dziesmu un dzejas vakaru programmu visa gada garumā arī jaunatklātajā Austras istabā Liepājā. Koncertu vada Maija Kalniņa.

Par citiem Dziesmu un Deju svētku pasākumiem var uzzināt šeit.

Laivu brauciens Misas upē: Dalbe – Cena – Ozolnieki

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Svētdien, 8.jūlijā ikviens ir aicināts doties laivu braucienā Misas upē posmā Dalbe – Cena – Ozolnieki. Kopējais brauciena garums 17 km, ilgums: trīs līdz piecas stundas.

Laivu brauciena maksa ir 30 eur par laivu, ieskaitot vesti un airus katram ekipāžas dalībniekam.
Pusdienu pauze kaziņu fermā Līcīši. Iespējama ekskursija ar kazu siera degustāciju.

Ieteicamā laivas ekipāžā ir divi pieaugušie un viens bērns. Bet var braukt arī trīs pieaugušie vai ģimene ar diviem mazākiem bērniem. Taču jāņem vērā, ka kopējais ekipāžas svars nedrīkst pārsniegt 210 kg.

Vairāk info un pieteikšanās:

pa tālr. 23 202 900;
rakstot uz e-pastu: info@ozolaivas.lv;
aizpildot pieteikuma formu mājaslapā.


Pievienot komentāru

Vecrīgas grautiņu dalībnieku Bērziņu pirms termiņa neatbrīvos

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa noraidīja par dalību 2009.gada 13.janvāra Vecrīgas grautiņos notiesātā Anša Ataola Bērziņa pirmstermiņa atbrīvošanu no ieslodzījuma izciešanas.

Biržu indeksiem dažādas tendences, naftas cenas krītas

ASV un Eiropas biržu indeksu dinamikā pirmdien, 16.jūlijā, bija dažādas tendences, turpinoties kompāniju peļņas rādītāju publicēšanas sezonai, kurā pirmdien tika ziņots par lielo banku peļņas kāpumu 2.ceturksnī.

Tusks aicina lielvaras nepieļaut tirdzniecības strīdu izraisītu «haosu»

Eiropai, Ķīnai, Amerikas Savienotajām Valstīm un Krievijai ir jāstrādā kopā, lai izvairītos no tidzniecības strīdiem, kuru sekas varot būt vēl ļaunākas, tā ikgadējā Ķīnas-ES galotņu sanāksmē sacījis Donalds Tusks, kurš vada Eiropas Savienības dalībvalstu lēmējvaru, Eiropadom.

Latvijā janvārī-maijā starp ES valstīm bijis vidēji straujš eksporta kāpums

Latvijā šā gada pirmajos piecos mēnešos salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn starp Eiropas Savienības valstīm bijis vidēji straujš eksporta pieaugums.

Rēzeknes domes deputāti nesaņems naudas sodu par laikraksta izdošanu krievu valodā

Tiesa atcēlusi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja piemērotos naudas sodus deviņiem Rēzeknes domes deputātiem, kuri bija panākuši, ka domes laikraksts tiek izdots arī krievu valodā.

Ievestā benzīna apmērs piecos mēnešos sarucis par 2%

Latvijā ievestā motorbenzīna daudzums šogad pirmajos piecos mēnešos samazinājies par 2% salīdzinājumā ar 2017.gada attiecīgo periodu, bet dīzeļdegviela ievesta par 14,9% mazāk, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

KNAB izbeidzis lietu par Bi-2 koncertu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs šogad maija vidū izbeidzis lietvedību par iespējamu administratīvo resursu izmantošanu priekšvēlēšanu aģitācijai, kas notikusi īsi pirms pašvaldību vēlēšanām, rīkojot grupas Bi-2 bezmaksas koncertu Lucavsalā.

Taizemes 12 izglābtie zēni godina glābēju – 17 dienu operācijas vienīgo upuri

Taizemē applūdušā alu kompleksā izdevies izglābt pusaudžu fubola komandas dalībniekus, kuri iesprostoti dziļā, tumšā alā pavadījuši 17 dienas. Zēni atkopjas silmnīcā, bet glābšanas darbu vienīgais upuris pirmdien apbedīts.

Augu aizsardzības līdzekļu izsmidzināšanas iekārtām ir jābūt pārbaudītām

Lai nodrošinātu, ka augu aizsardzības līdzekļu izsmidzināšanas iekārtas darbotos precīzi un efektīvi, Eiropas Savienības dalībvalstīs ir jāveic AAL izsmidzināšanas iekārtu pārbaude.

Igaunijā par izvarīšanos no obligātā dienesta apturēs autovadītāja apliecību

Igaunijā, kur pastāv obligātais militārais dienests, ik gadu ap 1 000 jauniešu izvairās pildīt valsts uzlikto pienākumu un maksā naudassodus, kuru kopsumma par visiem šādiem pārkāpumiem valstij katru gadu ienes vairāk nekā 150 000 eiro. No nākamā gada soda procedūra tiks vērsta pret tiesībām vadīt transportlīdzekli.

Progresīvie visos vēlēšanu apgabalos kā līderes nominē sievietes

Politiskā partija Progresīvie iepazīstināja ar savu 13. Saeimas vēlēšanu sarakstu līderiem. Partijas starta vadību vēlēšanās kā sarakstu pirmie numuri ir uzņēmušās piecas politiķes, uzsver politiskais spēks.

Bildēs: Parīzē sajūsma par uzvaru futbola Pasaules Kausā

Pēc Francijas futbola valstsvienības uzvaras Pasaules Kausa izcīņas finālturnīrā Parīzes centrālās ielas piepildījis sajūsminātu līdzjutēju pūlis.

Putniņš: Banku likvidācijas gadījumā FKTK kompetencei būtu jābeidzas ar licences atsaukšanu

Banku likvidācijas vai maksātnespējas gadījumā Finanšu un kapitāla tirgus komisijas kompetencei būtu jābeidzas ar licences atsaukšanu un tai nebūtu jānominē vēl arī administrators, stāsta komisijas priekšsēdētājs Pēters Putniņš.

Aptauja: Latvijā biežāk parādnieka statusā nonāk vīrieši

Gandrīz katram trīspadsmitajam jeb 8% Latvijas iedzīvotāju ir bijusi saskare ar zvērinātu tiesu izpildītāju parādnieka statusā, liecina pētījumu centra SKDS un Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes veiktā iedzīvotāju aptauja.

Ašeradens: Latvija tuvāko triju gadu laikā varētu atteikties no OIK

Latvija tuvāko triju gadu laikā varētu pilnībā atteikties no obligātā iepirkuma komponentes, pirmdien, 16.jūlijā, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta Panorāma sacīja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens.

Helsinkos tiekas Krievijas un ASV prezidenti

Somijas galvaspilsētā Helsinkos pirmdien ieradies Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps, lai tiktos ar savu Krievijas kolēģi Vladimiru Putinu.

Konstatēts vēl viens Āfrikas cūku mēra uzliesmojums mājas cūkām Tērvetes novadā

Āfrikas cūku mēra uzliesmojuma gadījums konstatēts pirmdien, 16.jūlijā, piemājas saimniecībā Tērvetes novada Bukaišu pagastā. Slimības dēļ tiks likvidētas 16 mājas cūkas, ziņo Pārtikas un veterinārais dienests.

Attīstībai/Par! premjera kandidāts būs Pabriks

Apvienības Attīstībai/Par! vēlēšanu apgabalu līderi būs Daniels Pavļuts, Juris Pūce, Ilze Viņķele, Artis Pabriks un Mārtiņš Bondars, savukārt apvienības premjerministra kandidāts 13.Saeimas vēlēšanās būs Eiropas Parlamenta deputāts Pabriks.

Šonedēļ gaidāms karstums līdz pat +30 grādiem

Šajā nedēļā gaidāms silts, daudzviet pat karsts laiks, gaisa temperatūrai paaugstinoties līdz pat +30 grādiem, kā arī Latvijā tiks novērotas tropiskās naktis, kad termometra stabiņš nenoslīdēs zemāk par +20 grādiem. Tuvāk nedēļas vidum daudzviet gaidāmas pērkona lietusgāzes.

BNN nedēļas apkopojums: IKP atvēlēšana aizsardzībai. ABLV Bank anulētā licence. Iedzīvotāju skaita kritums Latvijā

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kurās ietvertas tādas tēmas kā Pārmaiņas; Cīņa; Nākotne ; Izaugsme; Darījums; Turpinājums.

Vairāk saules kopā ar LTRK aicinās Kozlovski izvērtēt policijas darbu izmeklēšanas gaitā

Restorānu tīkls Vairāk saules kopā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru plāno aicināt iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski izvērtēt policijas darbu izmeklēšanas gaitā par iejaukšanos uzņēmuma kases aparātu sistēmā.

FOTO: Uz applūdušajiem ielu posmiem nosūta lietus ūdens atsūknēšanas mašīnas

Rīgas domes Satiksmes departaments, ņemot vērā spēcīgās lietavas Rīgā, pārvietošanās apstākļu uzlabošanai uz applūdušajiem ielu posmiem nosūtījis lietus ūdens atsūknēšanas tehniku, vēsta domē.

Reklāmas aģentūras McCann Rīga radošais direktors Valters Jonāts kļuvis par uzņēmuma līdzīpašnieku

Reklāmas aģentūras SIA McCann Rīga radošais direktors Valters Jonāts kļuvis par uzņēmuma līdzīpašnieku, liecina Lursoft informācija.

Latvijā nodotā piena apmērs šā gada pirmajā pusgadā samazinājies par gandrīz 2%

Latvijā nodotā svaigpiena apmērs šā gada pirmajā pusgadā samazinājies par 1,95% salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo periodu un bija 385 218 tonnas.

VID vadītāju nosauks pēc Saeimas vēlēšanām, lai mazinātu spriedzi, ko rada priekšvēlēšanu laiks

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora amata konkursu izsludinās līdz augustam, taču pieteikšanās termiņš būs garš un uzvarētājs tiks nosaukts pēc Saeimas vēlēšanām, piektdien, 13.jūlijā, žurnālistus informēja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola.