Maršruts nedēļas nogalei: Joku diena, sports un mūzika

1.aprīlis visā pasaulē ir pazīstams kā Joku jeb Smieklu diena, kad cilvēki savā starpā izspēlē dažādus jokus un sīkas blēdības. Par godu šai dienai 1.aprīlī Salaspils kultūras namā Rīgava viesosies Latvijā pazīstamā televīzijas un radio raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece – Gavare tikšanās ciklā Rīta kafija.

Pasākuma organizatori sola jokus un jautrību pie kafijas tases kopā ar televīzijas šovu un radio raidījumu vadītāju. Pasākuma gaitā gaidāmi jocīgi atgadījumi no aktrises gaitām, televīzijas šovu, radioraidījumu un pasākumu vadīšanas.

Pasākuma norises laiks ir sestdien, 1.aprīlī, pulksten 11.00.

Humora cienītājiem arī Katlakalnā gaidām jautrs pārsteigums, jo tur norisināsies humora šovs Smieties nav aizliegts.

1.aprīlī pulksten 19.30 Katlakalna tautas namā humora šova ietvaros programmā dažādi improvizēti, humora pilni un izklaidējoši stāsti par aktuālo un mazliet aizmirsto. Tajā piedalīsies Katlakalna Improvizācijas teātris Toma Zvejnieka vadībā, vēsta pasākuma rīkotāji.

Savukārt sporta cienītājiem 2.aprīļa vakarā gaidāma spraiga basketbola spēle Elektrum Olimpiskajā centrā.

Mājas spēlē Latvijas Universitātes komanda uzņems basketbola klubu Ventspils. Sākums jau pulksten 18.00.

Turklāt svētdien, 2.aprīlī, pulksten 16.00 Mārupes sporta kompleksā notiks Latvijas volejbola čempionāta pusfināla sērijas otrā spēle – Biolars/Jelgava volejbolisti laukuma saimnieku statusā uzņems RTU/Robežsardze vienību. Pusfināla sērija ritēs līdz trim uzvarām.

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Arī Salacgrīvas rajonā tiks sagaidīts pavasaris, sportojot, šoreiz gan ar laivām Svētupē. «Šajās brīvdienās organizējam laivu braucienu pa Svētupi – pa dinamisku un pārsteidzošu upi,» ar sajūsmu teic pasākuma rīkotāji.

Organizatori gan vēsta, ka upē ir pāris straujtecītes, kā arī skaisti smilšakmens atsegumi, līkumi un plaši meži. Būs vietas, kur jāspēj spēcīgāk uzairēt, lai nepiesmeltu laivu ar ūdeni.

Pasākums norisināsies šajā nedēļas nogalē 1. un 2.aprīlī, no pulksten 11.00 līdz 17.00. Organizatori iesaka savu dalību pieteikt iepriekš, rakstot e-pastu [email protected] Vairāk informācijas pasākuma facebook lapā.

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Brīvdienu noslēgumā mūzikas cienītāji ir aicināti uz solistu apvienības Jubilāri koncertu Baložos un Inčukalnā uz labdarības koncertu Stāsti, kas valdzina, iedvesmo un pārveido…

2.aprīlī pulksten 17.00 Baložu pilsētas kultūras namā norisināsies muzikālās apvienības Jubilāri koncerts.

Četri Latgales vīri – Andris Eriņš (Dricānu Dominante), Andris Baltacis (Baltie Lāči), Gints Ločmelis (Ginc un Es) un Aldis Kise – kopīgi iedziedāja dziesmu Visa dzīve, rīkotāji atklāj, ka tā radās apvienībā Jubilāri. Koncertā skanēs populāras dziesmas, kopīgi veidoti skaņdarbi, joki un nopietnas pārdomas par dzīvi, sola organizatori.

Savukārt Inčukalna tautas namā svētdien, 2.martā, pulksten 18.00 Vangažu evanģēliski luterāniskā draudze aicina uz labdarības koncertu Stāsti, kas valdzina, iedvesmo un pārveido…. Uzstāsies pianiste Lelde Tīrele un mecosoprāns Laura Grecka. Ieejas maksa par ziedojumiem.

Ref: 225.000.103.284

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas