Maršruts nedēļas nogalei: Kārlis Kazāks, Ziemassvētku tirdziņš un Tev tuvumā

Lai gan daudziem plānā droši vien ir gatavoties Ziemassvētkiem – vai nu saiņojot pēdējās dāvanas, vai tīrot māju, vai arī gatavojot svētku galdu – tomēr nedēļas nogalē ir arī jāatpūšas. Tieši tāpēc ir vērts ielūkoties maršrutā, kur atrodami gan dažādi koncerti, piemēram, nu jau ikgadējais projekts Tev tuvumā un dziesminieka Kārļa Kazāka koncerts. Sestdien ir iespēja doties uz Liepāju, kur būs skatāma Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde Plezīrs, savukārt Daugavpilī norisināsies literārais vakars Gaidot Ziemassvētku gaismu. 

PIEKTDIEN, 21.decembrī

Rīgā: koncerts Tev tuvumā

Ik gadu Ziemassvētku laiks ir tas brīdis, kad mēs varam kļūt gaišāki, garīgāki un iejūtīgāki pret cilvēkiem, kuri ir mums līdzās. Arī šogad Latvijas mūziķi turpinās sadarbību projektā Tev tuvumā un aicinās ikkatru no mums sajust sirds siltumu, sniegt to visiem, kas pēc šī siltuma ilgojas un atcerēties, ka patiesībā tas ir nepieciešams ik dienu visu gada garumā!

Piektdien, 21.decembrī, pulksten 18.00 Rīgas Vecajā sv.Ģertrūdes baznīcā ikviens aicināts uz koncertu.

Šogad mūzikas projektā Tev tuvumā apvienosies Aija Andrejeva, Marts Kristians Kalniņš, grupa Putnu Balle un īpašie viesi – Andris Keišs, Aivars Hermanis.

Biļetes šeit.

SESTDIEN, 22.decembrī

Liepājā: Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde Plezīrs

Rūdolfs Kugrēns aicina uz savu piekto soloizrādi ar nosaukumu Plezīrs!

Šajā izrādē Rūdolfs asprātīgi dalīsies savos novērojumos par to, kā mēs ikdienā komunicējam gan ar ļoti tuviem, gan ar visai tāliem cilvēkiem un kāpēc mēs tā cenšamies iejusties starp tiem, kas mums apkārt. «Paskatīsimies, kā pensionāri izliekas jauni, kamēr jaunieši jūtas paši pieaugušākie un to, cik liela māksla ir iekļaušanās sabiedrībā un saprašanās ar citiem. Tas, gluži tāpat kā stand-up, nav jums nekāds plezīrs, bet gan smags ikdienas darbs,» tā Kugrēns.

Vieta: Liepājā kultūras nams Wiktorija, kas atrodas Graudu ielā 36/38
Sākums: 19.00
Izrādes ilgums: Virs stundas, zem divām
Dresscode: Tā, lai pašiem nav kauns

Biļetes šeit.

Daugavpilī: Rotko centrā literārs vakars Gaidot Ziemassvētku gaismu

Sestdien, 22. decembrī plkst. 17.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centra koncertzālē izskanēs literārs vakars Gaidot Ziemassvētku gaismu.

Apcerīgais Ziemassvētku gaidīšanas laiks liek daudziem aizdomāties par patiesajām Ziemassvētku vērtībām. Radoša daugavpiliešu domubiedru grupa aicina ikvienu uz ikgadējo Valērija Jermačenko un Jeļenas Vitkevičas sagatavoto literāro vakaru Gaidot Ziemassvētku gaismu, kurā izskanēs pasaulslavenā grāmatu autora Paula Koelju atziņas un mūka Romāna dzeja.

Literārais vakars noritēs krievu valodā.
Ieeja pasākumā bez maksas.

Cēsīs: Ziemassvētku tirdziņš

Santas dravas šī gada noslēdzošais tirdziņš – Cēsīs, Rožu laukumā! Uz pirmssvētku piedāvājuma galda atradīsiet dažādus ogu, riekstu un medus maisījumus, klasiskas medus burkas un bišu vaska sveces.

Tirdziņa sākums: plkst. 10.00

SVĒTDIEN, 23.decembrī

Baldonē: Koncerts Mazu brīdi pirms

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

«Ja cilvēks ilgojas satikt savu dvēseli, tad viņam jāklausās kokles. Ne jau tikai skaņaugstums, ne pulsējums (ne laiks, ne telpa), bet gan ceturtā dimensija – dziļums – ir kokles brīnuma atslēga. Un smalkās, reizē redzamās un neredzamās, taustāmās un netveramās kokles stīgas gan tiešā, gan pārnestā nozīmē spēj aizvest mūs pārpasaulīgajā un tuvināt savas dvēseles skaistākajai daļai,» teikusi muzikoloģe Ieva Rozentāle.

Koncerts Mazu brīdi pirms norisināsies Baldones baznīcā pulksten 16.00.

Programmā: Antonio Vivaldi, Emiīls Dārziņš, Raimonds Tiguls, Līga Ančevska, Zigmars Liepiņš, grupa Līvi un vēl, un vēl.

Ieeja bez maksas

Jersikā: Vakars ar dziesminieku Kārli Kazāku

Ikviens ir aicināts baudīt mierpilnu un sirsnīgu, sajūtām bagātu 4.adventi Jersikas tautas namā pulksten 19.00–21.00 kopā ar dziesminieku Kārli Kazāku.

«Man katra jauna dziesma ir atklāsme sev un piedzīvojums, kura nozīmi ne vienmēr spēju aptvert uzreiz. Man nav viegli pat pašam sev atrast skaidrojumu, kādēļ kāda dziesma pēc tās ierašanās izgaist, bet cita atrod ceļu pie klausītāja,» tā dziesminieks Kārlis Kazāks.

Ieeja – 2 eiro

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas