Maršruts nedēļas nogalei: Kūrorta svētki Jūrmalā un Burbuļu parāde Rīgā

Kūrorta svētki Jūrmalā

Jau šajā nedēļas nogalē sestdien, 27.maijā, Jūrmalas Kūrorta svētkos, visas dienas garumā tiks svinēts vasaras sākums, ziņo pasākuma rīkotāji.

Jūrmalnieki un svētku viesi tiek aicināti izbaudīt Latvijā pirmo Saldējuma festivālu, unikālas starptautiskās ielu deju sacensības Ghetto Dance Hardcore Battle, vienu no bērnu un jauniešu iemīļotākajiem festivāliem – ZZ Festivālu, dziesminieku koncertu, kā arī svētku gājienu un svētku koncertu vakarā Majoru pludmalē uz lielās skatuves, sola pasākuma rīkotāji.

Ķegumā – Betsafe Stipro skrējiens

Sestdien, 26.maijā, trasē Zelta Zirgs, Ķegumā devīto reizi notiks viens no lielākajiem tautas sporta notikumiem Latvijā – Betsafe Stipro skrējiens.

Tajā vairāki tūkstoši dalībnieku gan individuāli, gan komandā savus spēkus, neatlaidību, drosmi, mērķtiecību un gribasspēku pārbaudīs, pārvarot šķēršļus 5, 9 un 12 kilometru distancē, ar nepacietību

Betsafe Stipro skrējiens ir viens no zināmākajiem tautas sporta pasākumiem valstī, uzskata rīkotāji.

Sakot, ka pērn sabiedrība šo Baltijā pirmo un vienīgo masu izturības skrējienu atzina par trešo populārāko sporta pasākumu Latvijā.

«Pateicoties tā unikalitātei, arvien vairāk ļaudis ir gatavi doties skrējiena trasē, pārvarēt desmitiem šķēršļu, skriet caur ūdeni un dubļiem, tādā veidā parādot ļaužu saliedētības spēku, gribasspēku, drosmi, enerģiju, spītu. Tas ir pozitīvi emocionāls piedzīvojums ikvienam skrējējam,» min pasākuma organizatori.

Kā iepriekš tika ziņots, Betsafe Stipro skrējiens pirmo reizi notiek visu nedēļas nogali. Gan sestdien, gan svētdien dalībnieki mototrases teritorijā sāks pulcēties jau no 9.00 rītā, kad norisināsies reģistrēšanās.

Oficiāli devīto Betsafe Stipro skrējienu atklās sestdien, 27.maijā, pulksten 12.30 ar kopīgu himnas dziedāšanu.

Tāpat neilgi pirms katra grupa dosies trasē, norisināsies kopīga iesildīšanās. Kritīs barjera, atskanēs starta šāviens un vairāki tūkstoši drosminieku dosies pretī piedzīvojumiem un savai personīgajai uzvarai devītajā Betsafe Stipro skrējienā, par pasākuma plānu vēsta rīkotāji.

Rīgā – Burbuļu parāde

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Savukārt svētdien, 28.maijā, Rīgā norisināsies Burbuļu parāde, lai svinētu dzīvi un vairotu prieku pasaulē, kā saka paši pasākuma rīkotāji.

Svētdien vairāk nekā 100 pilsētās dažādās pasaules valstīs notiks starptautisks brīvprātīgo komandu organizēts ikgadējs pasākums Global Bubble Parade 2017.

No pulksten 12.00 līdz 13.00 Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, parka pusē, pulcēsies lielie, mazie priecīgo un laimīgo dzīves mirkļu baudītāji, pūšot līdzi paņemtos ziepju burbuļus.

Pasākumā ar īpaši lieliem burbuļiem un daudzskaitlīgu burbuļu salūtu visus priecēs Mārtiņa Burbuļi, vairāk par pasākumu stāsta organizatori.

BNN komanda saviem lasītājiem novēl  patīkamu nedēļas nogali!

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas