Maxima atklās vēl četrus veikalus

Noslēdzot šī gada veikalu investīciju programmu, Maxima Latvija decembrī plāno atklāt vēl četrus veikalus, informē uzņēmuma pārstāvji.

Uzņēmumā norāda, ka Tallinas ielā 83 tiks atvērts jauns Maxima X veikals. Divi veikali durvis vērs pēc rekonstrukcijas – Valmierā Maxima XX veikals un Rīgā, Brīvības ielā 78 Maxima X. Tāpat arī Maxima veikals tiks atklāts Višķu ielā 14.

«Pēc apjomīgiem rekonstrukcijas darbiem 13.decembrī tiks atklāts plašs un ļoti gaidīts Maxima XX veikals Valmierā. Vienlaikus šajā dienā klientus atkal uzņems Maxima X veikals Višķu ielā 14, Rīgā, kas būs atjaunots pēc 31.augusta incidenta ar trolejbusu. Savukārt 20.decembrī Rīgā durvis vērs jauns piemājas formāta veikals Maxima X Tallinas ielā 83, kā arī rekonstruētais Maxima X veikals Brīvības ielā 78,» norāda uzņēmumā.

Veikalu tīkla paplašināšanas laikā tiek veikta gan jaunu ēku būvniecība, gan esošo ēku fasādes atjaunošana, tirdzniecības zāles un palīgtelpu izbūve un iekārtošana atbilstoši mūsdienīgas iepirkšanās un darba vides prasībām. Vienlaikus Maxima Latvija attīstīta pašapkalpošanās kasu tīklu un pilnveido klientu apkalpošanas sistēma, atzīmē uzņēmuma pārstāvji.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas