Olainfarm akcionāru sapulce atsaukta – sapulces pieprasījumu parakstījušās personas nav Olainfarm akcionāri

AS OlainFarm teritorija galvenā biroja ēka

Zāļu ražotāja Olainfarm akcionāru sapulce pēdējā brīdī atsaukta, jo akcionāru sapulces sasaukšanas pieprasījumu parakstījušās personas nav AS Olainfarm akcionāri un nav uzņēmuma akcionāru reģistrā, norāda Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK).

Proti, Olainfarm valde paziņojusi, ka ir atcēlusi 1.aprīlī plānoto akcionāru ārkārtas sapulci, jo, pārbaudot akcionāru sarakstus, atklājies, ka pieprasījumam par tās sasaukšanu, ko izteica Olainfarm bijušā īpašnieka Valērija Maligina, kurš mira 2017.gada decembrī, vidējā meita Nika Saveļjeva un jaunākās meitas Annas Emīlijas Maliginas aizbildne Signe Baldere-Sildedze, nav juridiska pamata, proti, pieprasījumu parakstījušās personas nav Olainfarm akcionāri un neatrodas uzņēmuma akcionāru reģistrā.

Jau ziņots, ka birža Nasdaq Baltic lielo akcionāru strīdu dēļ aptur tirdzniecību ar AS Olainfarm akcijām.

FKTK norāda, ka «valdes rīcība, atceļot akcionāru sapulci dažas dienas pirms tās plānotā datuma, aizskar arī to citu akcionāru tiesības un intereses, kuri, apzinoties, ka akcionāru sapulce jau ir izsludināta, paši šādas tiesības nav īstenojuši».

Tikmēr AS Olainfarm lielākais akcionārs SIA Olmafarm aicina ierasties uz akcionāru sapulci 1.aprīlī plkst. 11.00 atbilstoši iepriekš izsludinātajai dienas kārtībai.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas