Olainfarm piegādās prettuberkulozes zāles PVO vairāk nekā viena milj. dolāru vērtībā

Ilustratīvs attēls

Balstoties uz pērn noslēgto sadarbības līgumu, šī gada 1.ceturksnī Olainfarm piegādās Pasaules veselības organizācijai (PVO) prettuberkulozes preparātu PASS nātrija sāls vairāk nekā viena miljona ASV dolāru vērtībā, informē uzņēmumā.

PASS nātrija sāls ir plaši pazīstams prettuberkulozes līdzeklis, kas jau ir pierādījis savu efektivitāti pasaulē, un PVO to izmanto tuberkulozes ārstēšanai jaunattīstības valstīs Āzijā un Āfrikā, atzīmē Olainfarm.

«Sadarbība ar PVO organizāciju notiek kopš 2011.gada, kopš Olainfarm kvalificējās kā uzticams PVO partneris prettuberkulozes programmā un regulāri piedalās PVO organizētajos iepirkuma konkursos,» atgādina Olainfarm valdes priekšsēdētājs Oļegs Grigorjevs.

«Konkurence šajā segmentā pasaulē ir ļoti liela un mums ir patiess gandarījums, ka Olainfarm spēj izpildīt visaugstākās medikamenta kvalitātes prasībās, kas tiek izvirzītas PVO partneriem un ir kļuvis par ilgtermiņa partneri prettuberkulozes programmā», uzsver Olainfarm vadītājs.

Tāpat uzņēmuma pārstāvji atzīmē, ka 2011.gadā ražotais prettuberkulozes līdzeklis PASS nātrija sāls tika iekļauts PVO kvalificēto medikamentu sarakstā, Olainfarm kļūst par pirmo farmācijas kompāniju Baltijā, kuras ražotais medikaments ir iekļauts PVO programmās. «Medikamenta reģistrācija PVO programmās valstīm ar tuberkulozes problēmām sniedz iespēju Olainfarm programmas ietvaros pārdot šo produktu bez papildu reģistrācijas konkrētās valstīs, paverot jaunus noieta tirgus.»

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas